DEVÍ

Zdeňka Novotná

Brno

O MNĚ

Dětství, dospívání, škola.. pak rychlý nástup do práce, velké ambice, jakýsi vrchol (pozice v práci) a dlouho stereotyp, běžný život. Práce, každodennost, zabřednutí.

Často mne napadalo, jestli je i něco víc? Budu zde na tomto místě věčně? Je toto, co žiji, co jsem chtěla?

V tom koloběhu si člověk ani nevzpomene, kdy vlastně naposledy svobodně spontánně běhal někde po louce, užíval si různého počasí, přírody, čerstvého vzduchu, svobody... trávil čas s nejbližšími a budoval ty kvalitní vztahy...

To vše mi brala má bývalá práce. Věnovala jsem jí příliš mnoho času. Dlouhou dobu jsem v sobě cítila touhu něco změnit.

Moje přání na sebe nedalo dlouho čekat a při jednom extrémním koníčku jsem narazila na ženu podobně smýšlející, akční a asi tak o 10 let starší. Téměř hned jsem ji obdivovala a moc si přála být její přítelkyní
zejména i proto, abych zjistila, jak docílila těchto všech úžasných dovedností.

Měla jsem štěstí, později jsme spolu trávily nějaký čas výlety a lezením do výšek a vzájemně se obohatily o svoje aktuální dary a poznání. Někdy jsme trávily čas v její dílně povídáním o všem možném, o našich snech, mužích a duchovním rozměru našich životů.

Když mi jednou řekla o Mohendžodáru,
věděla jsem, že je to to pravé,
i když jsem v tu chvíli neměla ani ponětí,
cože to vlastně je.

Naskočila jsem rychle. Už do 2 měsíců jsem se účastnila pro mne velmi objevného setkání v kruhu žen. Během těch dalších, dnes už více jak 10 let jsem se potkala s příběhy mnoha žen. Od samého začátku se zde pro mne vytvořila přátelství, která nejde v reále nahradit, jelikož jsem spolu prošly hloubkami, prožitými bolestmi, radostmi, společnými tréninky a sdílením v kruhu a propojení našich srdcí.

Jsem velmi vděčná za prožití velkého potenciálu, který ženství skýtá a sama cítím a šířím toto světlo dál.

Co je důležité v té ženské pospolitosti je poznání, že nejsem sama, koho něco může vnitřně trápit a hlavně, že je místo, kde mohu cítit to bezpečí a svoji bolest tak rozpustit v lásce v tom ženském laskavém kruhu.

Je velmi léčivé mít možnost se otevřít a s důvěrou moci mluvit o niterných věcech. Žena, která se rozhodne o něčem promluvit, tak zároveň tím otevře a osvětlí téma i jiných žen ♥. Naše srdce pak mají společně velkou sílu a transformační energii to rozpustit..

My ženy máme mnoho společného.

Můžeme si navzájem pomoci sdílením zkušeností a rad, opečovat se, ať už dobrých čajem, vyslechnutím, nebo laskavým dotekem.

Meditace, práce s dechem a rituál Mohendžodáro mají tu moc posunout vědomí ženě a otevřít tak další témata. Postupně se v této spirále žena otevírá a poznává všechny své aspekty a role. Nachází zpátky svoji vnitřní sílu a napojuje se na svůj zdroj. Zjišťuje, jak vlastně reaguje její ženské tělo, pracuje se sexuální energií, ozdravuje tak svoje tělo a duši. To se promítá pak do jejího spokojenějšího života.

Žena s radostí tvoří překrásné vztahy, prostředí v němž žije... Uvědomí si ten svůj vlastní DAR a moc svého působení! Nyní poznává a znovuobjevuje taje svého ženství a umí s nimi moudře nakládat. Toto vše umí aktivovat i masáže Mohendžodáro!

Našla jsem cestu k sebelásce ♥ Za to nejvíc vděčím právě technikám Mohendžodára.

Pochybnosti o sobě patří k životu. Častokrát nás o nich někdo utvrzuje a někdy je nám od malička vštěpují do hlavy, až jim uvěříme. To nás potom může v dospělosti dohnat a stojí nám v cestě v dosažení našich snů, umů a dovedností.

Je dobré si najít cestu k těmto našim přesvědčením o sobě a přepracovat je na nová, funkční a podporující pro náš potenciál a bytí zde.

Bez překážek a pádů by nebylo možné růst. Nikdy není pozdě začít znovu a nikdy není pozdě požádat o pomoc ♥.

Pochybovat o sobě někdy je taky v pořádku a zpětná sebereflexe vždy! Tak rosteme a vyvíjíme se... vzniká ten jedinečný originální diamant. Není třeba tlaku na dokonalost, protože ta dokáže zabít už v zárodku vše. Když jako žena projevím svoji obavu, přiznám to, jak se cítím, jaké to pro mne je a řeknu si o pomoc a projevím takto svoji zdánlivou slabost, ale právě v tom je moje SÍLA. Pak do svého pole přitáhnu muže, ve kterém probudím mužství a ten mne přirozeně bude ochraňovat.

Přestala jsem se tolik potlačovat a dělat něco nějak jen proto, aby se to někomu líbilo!

Aby toto bylo pochopeno, je třeba ujít dlouhou cestu. Já jsem na té své už více jak 10 let.

Prošla jsem všech 5 ročníků Mohendžodára a další specificky zaměřené školy, které ještě více rozvíjejí tuto filozofii. V roce 2016 jsem se stala také cvičitelkou a v roce 2018 certifikovanou masérkou Devi. Nově jsem také mentorkou ženských meditací Mohendžodáro.

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Masáže miluji.

Dávají mi pocit naplnění. Cítím vděčnost, že mohu ženu opečovat, rozmazlit, poskytnout jí uvolnění a hlubokou relaxaci. Vše společně s kvalitní hudbou utváří příjemný celek.

První masáž nové ženy je určitě poznávací. Zjišťuji, jaká žena ke mně přichází, jaký žije život, z jakého prostředí přišla a co konkrétně ona potřebuje, jak reaguje, co je jí příjemné, jestli něco bolí, na co se máme zaměřit. Jestli je to manažerka, nebo matka na plný úvazek, jestli žije v přírodě, nebo ve městě a zda už se sebou nějak pracuje. 

Důležitý je také záměr, s čím ta žena přišla, co potřebuje. Může to být potřeba relaxovat, ale může to být i potřeba něco tvořit, rozvíjet se…

Co mají ženy společné, je potřeba vnést do života právě opět tu radost a ženskou esenci, lehkost a plynutí. Vypadnout z té tíhy výkonu a stereotypu a hlavně z hlavy a koloběhu myšlenek. 

Je skvělé, že toto masáže opravdu dovedou a mám vždy radost, když žena odchází odpočatá, rozzářená a s novými vjemy a nápady. 

Na masáž se připravuji předem, naladěním prostoru, očistou, naladěním sama na sebe.

Pokládám přípravu za velmi důležitou.
Jsem tu pro ten daný okamžik.

U masáží Mohendžodáro dochází k hlubšímu propojení mezi ošetřující a ošetřovanou ženou.  Masáž působí na nás obě, je to velmi léčivé v mnoha úrovních.

Pracuji v prostoru s aspektem bohyně, podle typu masáže.

Každou ženu podporuji, aby si doma začala sama dělat některá cvičení a meditace. Skvělé je částečné sdílení o tom, ať už osobně, nebo později v psané formě.

Já sama jsem kreativní a stále tvořím. Fotím, upravuji fotky, maluji, vyrábím šperky, ráda vařím. Tvořím svůj život, hezké vztahy a prostředí kolem.

Jaký nový prostor by se mohl otevřít vám?

Být sama sebou, to je to, co mi Mohendžodáro zase vrátilo zpátky.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.