ADEPTKA DEVÍ

Tereza Vejvodová

Plzeň

O MNĚ

Pro mě vše začalo v roce 2016 a od té doby se můj život od základů změnil. Přihlásila jsem se po ročním váhání na Základní kurz Mohendžodáro s MUDr. Monikou Sičovou. Od té doby jsem na své cestě k vědomému ženství a ke své ženské síle.

Stále jsem na cestě.
Stále je, co objevovat.

Vnitřní svět je tak bohatý, má tolik barev, dveří a zákoutí. Někdy je to lehké, překrásné, až mě to dojímá, někdy je to složitější, vyplavuje se z mého těla strach, hojí se bolestivá zranění, přichází uvědomění a zatím vším je vždy světlo a hluboká nekonečná láska. Dřív jsem si myslela, že je to obyčejné klišé a přehnaně optimistické přesvědčení...dnes už to vnímám jinak.

 Vnitřní svět je tak bohatý,
má tolik barev, dveří a zákoutí.

Díky Mohendžodáru se více soustředím na věci, které mám ráda. Jsem uvnitřněná, mé tělo se mnou více komunikuje, protože už ho konečně poslouchám. Ctím své pocity, hýčkám se a miluji sebe samu a objevuji, kde ještě samu sebe nemiluji, kde se nepřijímám taková, jaká jsem. Díky tomu pak lásku, péči a porozumění mohu darovat také ostatním. Ne protože musím, protože se to tak dělá, a tak to má být, ale protože chci. 

 

Pocítila, jak je krásné sdílet s ostatními.

Od roku 2017 se také zabývám tantrou ve smíšených skupinách. Zúčastnila jsem se seminářů nejen v Lažánkách, ale také 18-ti měsíčního výcviku Tělo, srdce, duše u Alana Lowena, u kterého jsem také následně asistovala na jeho dalších workshopech. Také jsem asistovala krásné Radce Sochorové (Ma Prem Rani) na jejím kurzu Mohendžodáro pro pokročilé se zaměřením na intuici a aktivaci třetího oka. Od září 2019 již sama také vedu v Plzni kurz pro ženy Zastav se na dotek.

Během této cesty jsem poznala spoustu úžasných lidí. Pocítila, jak je krásné sdílet s ostatními smích, radost, nadšení, slzy, smutek, rozmrzelost, vztek, prostě vše, co je v tu chvíli ve mně, bez předsudků, bez masek a odsouzení.

A všechny tyto setkání a zkušenosti mě dovedly ke kráse vědomého doteku a také ke zjištění, jak nám všem doteky vlastně chybí. Jak pouhým dotekem, tou přítomností, tou pozorností otevíráme srdce a léčíme se…

Ženské masáže Mohendžodáro jsou unikátní,
krásné a výjimečné v tom,
že jsou vytvořeny speciálně pro ženy a jejich potřeby.

Co na nich nejvíce obdivuji je to, jak působí jemně, bezpečně a do hloubky. Při pravidelných masážích se vytváří velmi silné pouto mezi klientkou a masérkou, což je také jedinečné. To dovoluje klientce se více otevřít a s důvěrou a podporou se pustit do prozkoumávání svého těla, svých pocitů, svého srdce až se dostane ke kráse své duše.

Jsem toho názoru, že je nejdůležitější opečovat a milovat sám sebe a dopřát si čas jen pro sebe. Když jsme odpočinutí a uvolnění můžeme poté lásku ze sebe dávat druhým a rozvíjet naše vztahy. V tom vidím obrovskou hodnotu Ženských masáží Mohendžodáro.

Proto masíruji.
Abych pohladila, rozmazlila a povzbudila
nejen Tělo, ale i Duši.

S láskou Tereza

 

 

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Nejvýznamnější zážitek se mi stal při přijímání masáže Deví. Měla jsem za sebou již mnoho předchozích Harmonizačních i Transformačních masáží Mohendžodáro, ale Deví je skutečně třešnička na dortu.

Dovolila jsem si plně se otevřít jiné ženě
a poznala jsem sílu a nádheru výměny
Žena dává Ženě.

Uvědomila jsem si, jak jsem se do té doby před ostatními ženami hlídala, nepouštěla jsem si je naplno do svého srdce, ačkoliv mám mnoho krásných a pevných přátelství. Byl to pro mě skutečně hluboce transformující zážitek.

Přestala jsem se bát ženské manipulace, pokud se jiným ženám skutečně otevřu. Cítím se svobodná a silná. Teď ještě více než kdy jindy dokážu ocenit jedinečnost každé z nás.

Jemný vědomý dotek opravdu dokáže divy...

ZPĚTNÉ VAZBY OD MÝCH KLIENTEK

„Byla jsem u Terezky na ženské masáži Mohendžodáro Lakšmí. Nádhera. Čistota duše. Nedá se to vypovědět slovy. To musíte zažít.“

Květa Vébrová

 

"Děkuji, Terko, za úžasný zážitek Mohendžodáro masáže. Musím říct, že to byla fakt megapecka :-). Tak ženské, tak jemné, tak vyživující. Cítila jsem se jako opečovávaná Bohyně a jen jsem si tajně přála, ať to nikdy neskončí:-). Navíc s Tebou vím, že jsem v naprostém bezpečí a můžu se Ti plně odevzdat a užít si krásný, hluboký zážitek. To vše díky Tobě - ženě, která je naplněná klidem a vlídnou moudrostí a která svou práci dělá srdcem. A to je prostě znát. Ráda zase přijdu."

Saša Němcová

 

"Cítila jsem se jako opečovávaná Bohyně a jen jsem si tajně přála, ať to nikdy neskončí :-)"

Saša Němcová, klientka

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.