DEVÍ

Renáta Petrová

Havlíčkův Brod, Praha, Čáslav
 

O MNĚ

Masáže jsem vždy milovala
a mnoho jich v životě vyzkoušela.

Ale, že bych masáže prováděla já, o tom jsem nikdy nepřemýšlela. Přivedla mě k tomu až cesta Mohendžodáro, na kterou jsem se vydala již před třemi lety. Tato cesta mi přinesla mnohé zkušenosti, prožitky a hlubší poznání sebe sama, k němuž patří i překvapivý prožitek, že je pro mě stejně obohacující masáž přijímat jako masáž dávat druhým.

 

Má cesta Mohendžodáro

Cesta Mohendžodáro se díky mému níže popsanému životnímu příběhu stala součástí mého životního poslání. Je to pro mě cesta plná překvapení a nečekaných i zázračných proměn a skutečností. Otevírá ve mě nové potenciály a vede mě stále k hlubšímu vnímání sebe sama a ženské podstaty.

Skrze toto poznání
nemohu jinak než šířit cestu Mohendžodáro dál,
k dalším ženám.

Jako akreditovaná lektorka I. stupně pořádám semináře a docházkové kurzy tantra jógy. Stala jsem se certifikovanou masérkou ženských harmonizačních masáží, které celou cestu Mohendžodáro u žen velmi podporují.

O účinnosti Ženských masáží Mohendžodáro z hlediska celostního zdraví jsem hluboce přesvědčena nejen skrze vlastní poznání, ale také díky své praxi, která již přinesla u mnoha žen viditelné účinky.

 

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Miluji doteky, miluji masáže. A mám na mysli ty skutečné doteky. Ty, skrze něž lze vzájemně mezi sebou komunikovat a přitom nemusí být řečeno jediné slovo. A přesto naše moudré tělo vše zaznamená a předá dál, kam je třeba. Umožňuje nám to láskyplnost, naše božská podstata. Snad i proto jednotlivé terapie nesou názvy bohyň.

Ženské harmonizační masáže pomáhají ženě
ve znovunalezení její ženské moci,
probuzení její vnitřní síly
a rozzáření její krásy.

Velmi účinně podporují ženu v jejím celostním zdraví. Pracují s ženou celostně, jsou velmi jemné a skrze prožitek v ní probouzejí pocit ženského štěstí. Rozváděná energie si sama přirozeně vyhledá svoji cestu k uvolnění nežádoucích bloků v těle.

 

 A jakou terapii mám nejraději?

Všechny, jelikož každá z nich mi vždy přináší něco jiného. Každá z terapií je zaměřená na jinou část těla a na jiné aspekty, které se v ženě při masáži probouzejí. Každé ženě navrhuji jednotlivé terapie dle jejího aktuálního stavu, s kterým přichází. A častou odměnou mi bývá její rozzářená tvář, její okamžitá viditelná proměna.

Milá ženo, naše ženská moc je ukryta v našem celostním zdraví, které s sebou nese nekonečný zdroj hojnosti a láskyplnosti.
Bohatá a šťastná je ta žena, která si je toho plně vědoma a žije tak.

Chceš-li velmi účinně podpořit své celostní zdraví,
dopřej si pravidelné terapie Mohendžodáro.

 

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

JAK JSEM SE DOSTALA
K CESTĚ MOHENDŽODÁRO

Byla to klikatá a mnohdy náročná cesta, ale stála za to získané vnitřní bohatství, které mohu nyní dále prohlubovat. Jako člověk a profesně i jako andragog se rozvoji potenciálu člověka a především duševnímu a duchovnímu seberozvoji věnuji již řadu let. Prošla jsem různými seberozvojovými programy, dvouletým konstelačním výcvikem i několikaletou terapeutickou prací se sny, včetně skupinových supervizí.

Jenže vždy jako by mi stejně v životě něco chybělo a nebylo to úplně ono. Něco mě nutilo intenzivně hledat uvnitř sebe dál.

„Najdi si svoji cestu uzdravení sama, existuje!
Svět zázraků existuje! Jen jsi na něj zapomněla.“

Klíč mi poskytlo až mé tělo, o jehož vlastní moudrosti jsem tehdy mnoho nevěděla. Před 3 lety mi má lékařka oznámila zprávu, že mám v děloze 11cm nádor – myom a děloha se musí ihned odstranit. Byla jsem v šoku a z úst mi jen vyběhla slova „svoji dělohu nedám“. Celá jsem se uvnitř chvěla, srdce bušilo jako závod, ale vše najednou uvnitř mě přehlušil hlas, který stále opakoval „Najdi si svoji cestu uzdravení sama, existuje! Svět zázraků existuje! Jen jsi na něj zapomněla.“

A tak jsem odmítla operaci, dle lékařky s velmi nebezpečným rizikem a vydala se ten svět hledat. V té chvíli jsem více věřila svému vnitřnímu hlasu než slovům lékařky za plného vědomí si podstupovaného rizika. Vzala jsem si s sebou však na cestu tehdy dostupný jediný a velmi drahý lék Esmya, který mi pomáhal tlumit bolesti a následky. Studie tohoto léku prokazovala, že s myomy některým ženám pomůže a některým ne nebo jen z části. Bylo mi jasné proč. Věděla jsem, že musím najít příčinu nemoci, jelikož tu žádný lék nevyhledá.

O pomoc jsem požádala své milované sny
Skrze sny jsem byla v kontaktu se svoji duší. Díky mnohaleté práci se sny jsem mohla snadněji skrze symboliku rozpoznat její sdělení. Vedla mě krok za krokem, na co se mám ve svém životě zaměřit i ke komu se obrátit o pomoc. Skrze sny, s kterými jsem pomáhala i jiným lidem, jsem se tak jednou setkala s kamarádkou, která mě vzala právě na kurz Mohendžodáro.

Mohendžodáro mi pomohlo znovu obnovit spojení s mou ženskou podstatou

Po 4 měsíční intenzivní práci na sobě a změně životního postoje, včetně opuštění stávajícího zaměstnání, bylo z 11cm nádoru  4,7cm a další kontrola ukázala 2,5cm. A já pochopila, co mi chybělo. Spojení se svojí ženskou podstatou.

Mohendžodáro mi kromě mnoha jiných věcí totiž ukázalo,
že jsem žila spíše jako muž než jako žena.

Mé chování bylo často mužské díky přebírání mužských rolí, v důsledku toho jsem také myslela jako muž a občas s nimi i bojovala. V patriarchálním světě jsem se jako žena úplně ztratila, pohltil mě. Dalším, pro mě podstatným, uvědoměním bylo to, že Mohendžodáro pracuje s ženou celostně. Věnovala jsem se duševní a duchovní oblasti, mysl vše zpracovávala a ráda analyzovala, ale nevěnovala jsem dostatečnou pozornost svému tělu, které má svoji vlastní moudrost, jak mi ukázalo.

A tak se cesta Mohendžodáro přirozeně stala součástí mého životního poslání

K mému poslání mě přivedli mé sny, o nichž Řekové říkávali, že jsou poselstvím bohů v nás. Je to cesta plná překvapení a nečekaných i zázračných proměn a skutečností, otevírá ve mně nové potenciály a vede stále k hlubšímu vnímání sebe sama a ženské podstaty.

Skrze toto poznání nemohu jinak než šířit cestu Mohendžodáro dál, k dalším ženám. Jako akreditovaná lektorka I. stupně pořádám semináře a docházkové kurzy tantra-jógy. Stala jsem se také certifikovanou masérkou ženských harmonizačních masáží, které celou cestu Mohendžodáro u žen velmi podporují. 

 

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.