RELAXAČNÍ TERAPIE MOHENDŽODÁRO

Seznam se ON-LINE A ZDARMA s harmonizačními masážemi Mohendžodáro
a užij si KRÁTKÉ RELAXAČNÍ TERAPIE MOHENDŽODÁRO

4. setkání

Milá ženo,

vítej na našem čtvrtém setkání.

I na posledním setkání odkryjeme něco z tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámila jsi se se všemi třemi harmonizačními masážemi. Dnes si řekneme, co je něco moc důležitého. Uzavřeme Školu sebechvály a užijeme si poslední kratičkou relaxační terapii Mohendžodáro. 

Dopřej si i dnes chvilku pro sebe a dovol Mohendžodáru rozzářit své ženství!

A) JAKÁ TAJEMSTVÍ UKRÝVAJÍ MASÁŽE MOHENDŽODÁRO

V Ženských masážích jsou kromě poznatků z exotické Indie zúročeny také Igorovy bohaté zkušenosti přivezené z Japonska. V roce 1991 v Japonsku začal studovat přírodní léčbu Reiki a stal se klasickým mistrem Reiki. Patnáct let pod názvem Reiki - živá cesta organizoval semináře a lektoroval několik tisíc lidí. Napsal tři knížky - Reiki živá cesta, Reiki živá transformace a Reiki mystická cesta.

Masáže Mohendžodáro nečerpají pouze ze zahraničních zdrojů. Obrovským bohatstvím, které v sobě ukrývají, jsou zkušenosti a praxe zrozené přímo v Meditačním centru v Lažánkách. Technika masírování se pravidelně využívá v mnohých tantrických kurzech.

Igor sám se několik let živil masážemi, měl skupinu stálých klientů, kteří s ním měli hluboký vztah. Později vedl několik mistrovských individuálních tréninků masáží. Jeho žáci masírují v různých zemích světa, například na Floridě nebo v Norsku.

Zkušenost vytvoření hlubokého vztahu mezi ošetřujícím a ošetřovaným je přenesena do Masáží Mohendžodáro

Deví, masérky a terapeutky Mohendžodáro, vytvářejí hlubší vztah se svými klientkami. Nejde pouze o náhodná jednorázová setkání, ale dlouhodobější společnou cestu a vedení na cestě k objevení ženského bohatství. Mohou tak vznikat krásné komunity kolem vědomých žen, kde si ženy mohou být navzájem významnou podporou.

Masáže Mohendžodáro naplňují vizi Mohendžodáro

To je hlavní vizí Masáží Mohendžodáro - vytváření ženských skupin, vedení na cestě k ženství, oživování ženských vlastností, léčení ženského těla, posilování ženské duše, vytváření prostoru pro bezpečné sdílení - podpora žen a jejich ženských vlastností v moderní mužské společnosti.   

B) JAK PRO SEBE Z MASÁŽÍ MOHENDŽODÁRO NAČERPAT MAXIMUM

Co je tím hlavním tématem Ženských masáží Mohendžodáro, které přináší maximální užitek?

DLOUHODOBOST A HLOUBKA

Mohendžodáro je cesta. Cesta ženy k sobě, k naplněnému ženství. Postupné odhalování vlastní hloubky, ženských vlastností, osobních přání a tužeb. Vyžaduje ženinu pozornost sama na sebe. Vyžaduje lásku a péči o sebe sama. Masáže Mohendžodáro jsou k tomu skvělým pomocníkem, jedinečným prostředkem. Deví jsou těmi nejlepšími průvodkyněmi při sebepoznávání, při odhalování vlastních tajemství a objevování vlastní hloubky. Postupně tě povedou v odkrývání jednotlivých vrstev, podle toho, jak budeš připravená.

Všechno chce svůj čas

Systém Ženských masáží Mohendžodáro je uzpůsoben tak, aby na sebe jednotlivé procedury navazovaly a navzájem se podporovaly. Tělo se postupně uvolňuje a umožňuje jít do stále větší hloubky, jednotlivé postupy jsou pečlivě řazené dle svých účinků. Cestou dochází k léčení na úrovni fyzické i duševní. Proto doporučujeme opakování jednotlivých procedur. Vyzkoušej, jak na tebe vybraná procedura působí. Dej jí příležitost, aby pronikla do hloubky a rozvinula své účinky. Nazývejme opakování procedur terapií. Deví ti doporučí terapii přímo pro tebe. Jedna procedura se může opakovat třikrát až sedmkrát. Můžeš však vyzkoušet i jednadvacetidenní speciál. Jednadvacet opakujících se procedur má neobyčejný efekt. Zeptej se své Deví na doporučení.

V opakování je ukryta mocná síla 

Jedině opakováním procedur může může léčivá síla proniknout do skutečné hloubky. Mohendžodáro není o povrchnosti, která je tak typická pro dnešní společnost. Povrchnost a přelétavost. Pokud i ty už máš plné zuby povrchnosti na všech úrovních, pak je Mohendžodáro tou pravou cestou pro tebe. Už na nic nečekej a udělej důležitý krok. 

 Najdi svou Deví, najdi sebe sama

 

"Ženské masáže Mohendžodáro jsou nádherným a užitečným dárkem pro všechny ženy i dívky. Mohou se stát významnými rituály při procházení důležitými obdobími v životě ženy jako je přijetí ženství během dospívání, první menstruace, začátek sexuálního života, mateřství, menopauza apod."

Ing. Igor SamotnýZakladatel vize Mohendžodáro

D) RELAXAČNÍ TERAPIE MOHENDŽODÁRO 4
RELAXACE OČISTNÝM DECHEM

Tato relaxace je zaměřena na druhou čakru.

Nalaď se na relaxaci: Najdi si klidné místo, kde nebudeš nikým rušena. Pohodlně se usaď, aby tvé tělo bylo uvolněné a nikde tě nic netlačilo ani nebolelo. Dopřej si chvilku sama pro sebe, dovol si uvolnit se a relaxovat. Pro navození příjemné atmosféry si můžeš zapálit voňavou svíčku nebo vonnou tyčinku...

VYZKOUŠEJ ČTVRTOU KRÁTKOU RELAXAČNÍ TERAPII MOHENDŽODÁRO

 Hudbu ke čtvrté relaxaci nemám

Pomalu se nadechuj nosem.
Ostře nosem vydechni.

Před relaxací je dobré se důkladně vysmrkat 😉

Je to jednoduchá technika s významným účinkem.

LÍBILA SE TI POSLEDNÍ RELAXACE?

DOPŘEJ SI JI TAK ČASTO, JAK JEN CHCEŠ.
DOPŘEJ SI MNOHEM VÍC.
DOPŘEJ SI TOLIK RELAXACE, KOLIK POTŘEBUJEŠ,

RELAXACE MOHENDŽODÁRO JSOU PŘÍMO PRO TEBE!

DOPŘEJ SI PÉČI, JAKOU SI ZASLOUŽÍŠ!

NAJDI SI SVOU DEVÍ, CERTIFIKOVANOU MASÉRKU A TERAPEUTKU,
POBLÍŽ SVÉHO DOMOVA 
A NECH SE ROZMAZLOVAT A HÝČKAT