RELAXAČNÍ TERAPIE MOHENDŽODÁRO

Seznam se ON-LINE A ZDARMA s harmonizačními masážemi Mohendžodáro
a užij si KRÁTKÉ RELAXAČNÍ TERAPIE MOHENDŽODÁRO

1. setkání

Milá ženo,

vítej na našem prvním setkání.

Dnes odhalíš malá tajemství masáží Mohendžodáro, seznámíš se s první masáží,
dozvíš se její účinky a další zajímavosti. Projdeme první lekcí Školy sebechvály.
Na závěr si vyzkoušíš první relaxační terapii Mohendžodáro. 

Dopřej si chvilku pro sebe a dovol Mohendžodáru rozzářit své ženství!

A) JAKÁ TAJEMSTVÍ UKRÝVAJÍ MASÁŽE MOHENDŽODÁRO

Tvůrcem vize Mohendžodáro a systému masáží a terapií Mohendžodáro je Igor Samotný (Igor).  Systém masáží a terapií Mohendžodáro vytvořil na podporu ženského zdraví tělesného i duševního a vložil do něj výběr toho nejúčinnějšího, co ho kdy v životě potkalo.

Celý systém Mohendžodáro čerpá z velmi kvalitních a hlubokých zdrojů

Díky mnoha letům meditací a tréninků Igor dosáhl stavu Samadhi, ve kterém jsou ženské a mužské vlastnosti vyrovnány v harmonický celek. Igor jako muž je ochránce žen, vědomý rádce a podporovatel. Igor jako žena je velmi hluboký, citlivý a senzitivní. Soudobou ženu jako jeden z mála lidí umí dovést ke skutečným ženským vlastnostem, hloubkám a ženskému štěstí. Igor díky své hloubce vidí tam, kam žena nevidí. Je to jeho talent, dar od Boha. Rozhodl se využít ho na podporu žen v dnešním mužském světě.

Mohendžodáro se stalo jeho prostředkem, mocným nástrojem na pomoc ženám

Igor má tradiční zasvěcení do Tantry a Tantra-jógy v Indii. Měl unikátní příležitost sdílet s tantrickou komunitou žijící v matriarchátu. Starodávné indické masáže jsou prvním pokladem, který v sobě Ženské masáže Mohendžodáro ukrývají.

Indie je bezedným zdrojem poznání

Indické masáže patří k nejstaršímu umění. Z Indie se v souvislosti se šířením buddhismu šířily Indické masáže do Číny, Koreje, Thajska a Japonska. Tam zdomácněly pod různými jmény. V Indii jsou součástí tantra-jógy, ajurvédy a meditačních terapií. V devadesátých letech Igor absolvoval mnoho hlubokých tréninků v Oshově mezinárodní multiversitě. V ženských masážích Mohendžodáro se objevují Oshovy vize a meditační podstata, prvky ajurvédy a indických masáží.

 

B) MASÁŽ MOHENDŽODÁRO
1. RADHARÁNÍ

Při masážích se ženy stávají božskými, řekni si tuto modlitbu:

"Ó RADHARÁNÍ VE MNĚ, OTEVŘI ŽENSKÉ ŠTĚSTÍ VE MNĚ."

HARMONIZAČNÍ MASÁŽ MOHENDŽODÁRO

Olejová masáž hlavy a rukou

Radharání je bohyně přitažlivosti a štěstí.

Transcendentální bohyně Radharání je přímým protějškem Krišny. Je to bohyně přitažlivosti a štěstí. Krása jejích očí mocně pohlcuje krásu čerstvě vyrostlých modrých lotosů a její krásná tvář předčí celý les rozkvetlých lotosů. Její tělesný lesk září jak zlato dokonce i v bolestivých situacích.

 • Slouží k psychickému uvolnění.
 • Povzbuzuje nervový systém.
 • Harmonizuje hormonální systém a jeho řídí funkce.
 • Pomáhá věcné mysli a funkci mozku. 
 • Uvolňuje lymfatický systém.
 • Podporuje imunitu.
 • Uvolňuje šlachy a klouby.
 • Léčí alergie a infekce.
 • Rozproudí krev.
 • Podporuje dýchání.
 • Detoxikuje, omlazuje a vitalizuje tělo.
 • Působí na nejstarší části mozku.
 • Povzbuzuje schopnost koncentrace a schopnost učit se.
 • Psychicky uvolňuje, relaxuje.
 • Osvobozuje od strachů.
 • Podporuje krásný pocit ze života.

Co krásného zažiješ s ošetřením Radharání?

Co nádherného na masáži zažiješ?

Tvoje terapeutka, tě začne nádherně ošetřovat. Vytipuje vhodný nosný olej, případně pro tvé tělo a duši zvolí speciální aroma olej nebo bylinný doplněk. Bude tě rozmazlovat. Postupně bude mačkat a třít prsty na rukou, ošetřovat malé klouby a protahovat dlaně. Uvolní ti každý prst zvlášť, příjemně ti rozetře nahřátý olej na hřbetě ruky a na dlaních. Můžeš cítit, jak ti masáž zápěstí uvolňuje nejen kloub, ale také něco v duši.

Masáž Mohendžodáro je o uvolnění a zážitku

Tření předloktí pomáhá lymfatickému systému, můžeš se cítit taková svěží a lehká. Ošetřením loketních kloubů se propojuje hlava s tělem. Kruhovitým třením v ramenou se podporuje dýchání, možná ucítíš, jak se ti daleko lehčeji dýchá. Hnětení trapézů tě bude zbavovat stresů. Ucítíš ošetření na krku kolem jednoho velmi důležitého místa, účinně zbavuje bolesti hlavy a umožní detoxikovat tělo.

Deví ošetří body, které mají okamžitý účinek

Deví tě ošetří na krku a povzbudí míchu a nervový systém. Je to krásný pocit. Na spojení hlavy a krku se tě bude dotýkat bodu, který omlazuje. Budeš patrně chtít udělat něco svobodného nebo trochu ztřeštěného. Klidně to udělej, užij si svobodného tvořivého pocitu. Na hlavě jsou body, které podporují koncentraci a schopnost se učit, jiné uvolňují a dávají do rovnováhy trávicí systém, další jsou na oči, jiné tě uklidní a budou zbavovat skrytých strachů.

Masáž je zážitek, ale hlavní zážitek je to, co bude po masáží

Doporučujeme ti, nech si udělat Radharání několikrát. Vhodné je zopakovat ji třikrát až sedmkrát. Objevuj, co ti Radharání může všechno poskytnout. Tvé tělo se postupem času více tomuto ošetření oddá a dovolí mu proniknout do větší hloubky.

Pozoruj své pocity

Pamatuj, že Deví na poprvé tvé tělo poznává, příště to bude do větší hloubky. Řekni si o Krátkou relaxaci a Energetické odblokování, masáž se ti bude více líbit a vytěžíš z ní maximum. Chtěj originální hudbu pro Masáže Mohendžodáro.

Deví ti poskytne to nejlepší i v maličkostech

Jsi důležitá, zasloužíš si, co nejlepší ošetření. Terapeutka Mohendžodáro, ti je chce co nejlépe poskytnout. Nenápadná chytrá rada: Hýčkej si svou Deví laskavostí, vytvoř si s ní hezký vztah. Nevsázej všechno na peníze, všechno nejde koupit. Za peníze dostaneš standard, za laskavost se Deví pro tebe rozkrájí a dá ti ráda svou duši.

C) ŠKOLA SEBECHVÁLY - 1. LEKCE: KRÁSA ŽENY

Určitě si lámeš hlavu nad tím, proč jsme do Relaxačních terapií Mohendžodáro zamotali Školu sebechvály.
Jak s tím vším souvisí? 

Už jsme si říkali, že Masáže a terapie Mohendžodáro mimo jiné posilují ženské štěstí. A k tomu, aby se žena cítila šťastná je pozitivní vztah sama k sobě důležitým předpokladem. Škola sebechvály je cestou, jak upevnit a nebo znovu najít krásný vztah sama k sobě, či jak si svou lásku vychutnávat a užívat ji ke svému léčení a růstu.

Stačí jen milovat sama sebe...

Všichni víme, jak je důležité mít rád sám sebe. Je to věc, kterou v dnešní době slýcháme ze všech stran. Vypadá to jednoduše, když lidé říkají, že prostě "stačí jen milovat sám sebe". Ve skutečnosti jsme z toho ale zmatení a nevíme, kde začít. Někdy se nacházíme na místě, kde sami sebe nemilujeme a ani nemáme nejmenší představu, jak bychom mohli začít. Cesta někdy bývá dlouhá a složitá. Ale věřte, že i ta nejzoufalejší osoba může i za těch nejstrašnějších okolností najít cestu k sebelásce. Můžeme postupovat drobnými krůčky i rázovat dlouhými kroky, vydat se na cestu zvolna anebo se do ní vrhnout rovnou po hlavě. Není, co ztratit, důležité je začít.

V naší první lekci je tématem Krása.
V každé ženě je ukryta Kráska.
Ať ji sama vidí, či ne.
Krása je i tam, kde si myslíme, že jsme ošklivé a nedokonalé.

Zapamatuj si tedy:

Jsem krásná žena.

Opakuj si tuto větu:

Jsem krásná žena.

Pochval se, kdykoliv se zahlédneš v zrcadle, okně nebo výkladní skříni.

Jsem krásná žena.

Čím více krásy uvidíš sama na sobě, tím více krásy na tobě uvidí i tvé okolí.

Pochval své tělo:

Mám krásné tělo.

Pochval každou část svého těla:

Mám krásný obličej, krk, ňadra, bříško, boky, zadeček, stehna...

Věnuj zvýšenou pozornost své hlavě a rukám:

Mám krásné vlasy, hluboké oči, nos, šťavnatá ústa, bílé zuby, uši, pihu na čele...
Mám krásné prsty, hebké dlaně, jemnou kůži na rukou, ramena..

Vymysli spoustu krásných slov, kterými můžeš popsat svou hlavu a ruce.

Pochval tyto části  svého těla a věnuj jim pozornost pohlazením.
Uvidíš, jaké se začnou dít věci 🙂

"Ženské masáže Mohendžodáro jsou kombinací tradiční indické masáže a umění Mohendžodáro. Citlivě propojují tradici a zkušenost s moderními lékařskými poznatky."

Ing. Igor SamotnýZakladatel vize Mohendžodáro

D) RELAXAČNÍ TERAPIE MOHENDŽODÁRO 1
RELAXACE ÚSMĚVEM

Najdi si klidné místo, kde nebudeš nikým rušena. Pohodlně se usaď, aby tvé tělo bylo uvolněné a nikde tě nic netlačilo ani nebolelo. Dopřej si chvilku sama pro sebe, dovol si uvolnit se a relaxovat. Pro navození příjemné atmosféry si můžeš zapálit voňavou svíčku nebo vonnou tyčinku...

Tato relaxace je zaměřena na čtvrtou čakru, srdeční čakru. Klepání na hrudní kost otevírá srdce láskyplným pocitům. Také posiluje imunitní systém.

VYZKOUŠEJ PRVNÍ KRÁTKOU RELAXAČNÍ TERAPII MOHENDŽODÁRO

Klepej si na hrudní kost mezi svými prsy a usmívej se.

Je to jednoduchá technika s významným účinkem.

Krátké relaxace jsou důležitou součástí ošetření masážemi a terapiemi Mohendžodáro. Deví tě s relaxací seznámí a bude ji dělat s tebou. Krásně se u toho uvolníš, mysl si odpočine. Naladíte se s Deví na sebe. Relaxace zvýší účinek následné masáže. 

LÍBILA SE TI PRVNÍ RELAXACE?

DOPŘEJ SI JI TAK ČASTO, JAK JEN CHCEŠ.
DOPŘEJ SI MNOHEM VÍC.
DOPŘEJ SI TOLIK RELAXACE, KOLIK POTŘEBUJEŠ,

RELAXACE MOHENDŽODÁRO JSOU PŘÍMO PRO TEBE!

DOPŘEJ SI PÉČI, JAKOU SI ZASLOUŽÍŠ!

NAJDI SI SVOU DEVÍ, CERTIFIKOVANOU MASÉRKU A TERAPEUTKU,
POBLÍŽ SVÉHO DOMOVA 
A NECH SE ROZMAZLOVAT A HÝČKAT