DEVÍ

Radomíra Deví Dvořáková

Chomutov

O MNĚ

CESTA K SOBĚ

Moje cesta sama k sobě začala Rádžajógou a Reiki. Zkoušela jsem i jiné druhy jóg, ale vše jsem si tak nějak dělala po svém.

Cítila jsem velkou potřebu se vyjadřovat tak, jak to i momentálně cítím, co tělo a duše žádá. Jednoho dne kamarádka přinesla příběh o tantrické józe pro ženy, Mohendžodáro s termíny základního kurzu v Chomutově. Neváhala jsem a práce na sobě začala.

Po základním kurzu jsem pokračovala celoroční školou přímo v meditačním centru v Lažánkách, kde součástí byly i masáže. Vykvetla jsem, začala jsem tvořit, malovat. Stala jsem se ženou, našlo svoje hluboké moudro, hluboký mír, vyrovnanost, štěstí a lásku k životu. Láska k masážím vedla k doplnění vzdělání o akreditovanou masérku ministerstvem zdravotnictví, ale cítila jsem potřebu jít při masážích víc do hloubky a Ženské masáže Mohendžodáro byl další posun.

Ženské masáže Mohendžodáro jsou přesně to, co jsem hledala

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Chtěla bych s vámi sdílet, jak velkou hodnotu Ženské masáže Mohendžodáro představují. Zdrojem jsou starodávné indické masáže. Inspirací k jejich vzniku bylo to nejlepší z tantra–jógy, ajurvédy a meditačních terapií. Vychází z nejdůležitějších akupresurních bodů vhodných pro ženy. Jsou zde zapracovány body, které působí celostně na člověka. V  neposlední řadě  využívají pránickou léčbu a Reiki, znalosti umístění čaker a jejich vlastností, reflexní zóny ženských aspektů na těle, směr toku kundaliny energie, využívání barev, olejů a vůní. Výsledkem jsou kvalitní masáže, rituály, zaměřené na tělo i na duši.

Při každé masáži Mohendžodáro
mám pocit naplnění a radosti

Masáž pro mě znamená dávat každé části těla, každé buňce, lásku, podporu, léčení. S pokorou se stávám průvodcem při otevírání se ženství, s pocitem bezpečí, jistotou a důvěrou. Masáže probouzejí, objevovují, podporují všechny aspekty ženy a vytvářejí prostor pro kreativitu, tvoření a svobodný projev.

Děkuji a s pokorou přijímám tento dar Deví,
bytí součástí moudrých žen.

 

Zkušenosti, prožitky a oblíbená masáž

Ze své praxe vím, jak jsou masáže a dotek pro člověka intimní a tak je potřeba k tomu přistupovat, získat  si důvěru, bezpečí, pomocí dotyku přejít z hlavy do srdce a dovolit tělu se projevit.

Vážím si a děkuji klientům, kteří na sobě se mnou pracují a dobře ucítí, že to není o jedné masáži, ale o společné cestě. Je krásné vidět odcházet klientku spokojenou, s jiskrou v očích, zrelaxovanou, vyrovnanou, odpočatou… Ještě větší radost mám, když vidím posun v klientčině životě, na její cestě a to právě díky práci, kterou na sobě udělala.

Důležité je to, že jsme tady a teď.
Že je masáž prováděna s láskou.
Dojde k napojení, podpoře, důvěře, hloubce, věnování pozornosti.
Pak je jen a jen na mě, jak to budu prožívat, do jaké hloubky půjdu,  jak dokážu přijímat.
Pak je jen a jen na tobě, jak si to budeš užívat...

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.