DEVÍ

Radka Šípková

Mariánské Lázně

O MNĚ

Zdravím tě ženo... ano tebe, která právě čteš tyto řádky. Jmenuji se Radka a ty? Taky ti chybí laskavé pohlazení a hřejivé slovo, kontakt s lidmi, kteří jsou naladění na to co říkáš a vnímají tě?

Také někde hluboko v sobě toužíš po příjemném a citlivém doteku nejen fyzickém?

Skoro se mi chce začít křičet že Tě znám a že přesně vím, jak se citíš... Víš, troufám si říct, že velmi dobře znám tuhle touhu. Kdysi mě tato touha přivedla do meditačního centra v Lažánkách u Brna. Nevěděla  jsem vlastně  nic o tantře, o Mohendžodáru, o tom že existuje jakási ženské esence, která je naprostou přirozeností každé ženy. Věděla jsem jen, že po všech absolovaných seminářích na téma osobní rozvoj, po všech různých odblokováních a
cvičeních mi stále "něco" chybí... Mé vztahy s lidmi kolem mě a především vztahy s muži byly poněkud zoufalé. Vždy, když jsem začala mluvit o tom, jak se cítím nebo co vímám, lidé kolem mě říkali, že jsem složitá, že tomu co
říkám nerozumí, že jsem divná a muži mě po krátkých vztazich opouštěli...

Ale od začátku... Byla jsem téměř dvacet let vdaná, společně s manželem jsme vychovali syna a já jsem po ukončení práce jako zdravotní sestra, začala podnikat.

Někde tady jsem začala tušit, že naše manželství splnilo, co mělo a v podstatě v klidu jsme se rozvedli... Oba jsme věděli, že naše společná životní cesta skončila.

Provoz kosmetického studia se službami kosmetika, pedikura, manikura, ajurvédské masáže, podpora syna na vysoké škole, vlastní zdravotní problémy, do toho mnoho seberozvojových seminářů, zájem o vše alternativní a na místo šťastné a spokojené ženy se ze mě stávala šedivá myš na pokraji vyhoření. Byl to právě můj zájem o ajurvédu, který mě přivedl do roční školy ajurvédy v Praze. No a tam jsem HO potkala... Zamilovala jsem se. Byl tu někdo, kdo přesně věděl, co říkám a já jsem měla pocit, že mi rozumí... Do oné noci... Vlna extáze mě vynesla někam, kde jsem se jakoby zároveň tříštila na milióny kousků a opět skládala a má mysl přinášela zároveň nádherné a i hrůzné obrazy.  Vůbec ničemu jsem nerozuměla, nedokázala to nijak uchopit, a když jsem to s NÍM sdílela řekl, že jemu se nic takového neděje a že je to na něj moc. Rozešli jsme se...

Tehdy jsem se skutečně sesypala. Emoce opadly a já si řekla, že mám dvě možnosti. Buď se ze strachu z prožitků vzdám intimního života nebo s tím začnu vědomě něco dělat. Ale co? A pak jsem potkala kamarádku, která mi vyprávěla o tantra-joze o Mohendžodáru. Najednou jsem cítila obrovskou touhu poznat a zároveň jsem věděla, že tohle je ono. Prostě jsem to věděla...

Přešlo šest let a já jsem v meditačním centru v Lažánkách u Brna absolvovala základní kurz a po té celou školu Mohendžodáro, několik nadstavbových škol, také katarzní výcvik a protože ta touha, která mě do Lažánek přivedla se změnila v lásku k Mohendžodáru, stala jsem se také jeho cvičitelkou.

A co dál....?

Žili spolu šťatně a jestli neumřeli... ano a pohádka se koná... neboť Lažánky mají kouzlo spojit vás nejen samotné se sebou, ale také s lidmi, kteří k vám patří. Dnes žiju s mužem, který mi sice ne vždy rozumí ale cítí mě, miluje a já miluji jeho. Společně se učíme, jak žít vztah, který podporuje lásku...

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Tím, že denně přicházím do styku s mnoha ženami ve svém kosmetickém studiu a ještě provázím ženy v docházkových kurzech Mohendžodáro, tak jsem se velmi zaradovala, když se objevily Ženské masáže Mohendžodáro... Pro mě něco, co dokáže podpořit všechny ženy, ať už ví nebo neví, co je tantra-joga.

Vím, ze sdílení příběhů žen, jak velmi jsou unavené a vyčerpané a jak každodenní stres a spěch oslabuje právě tu nádhernou ženskou esenci, která nás ženy dělá jedinečné. Řekněte takové unavené ženě, že její opradová podstata je božská a že právě ona je Bohyní. Nebude vám věřit, budou to pro ni jen prázdná slova.

Žena se potřebuje uvolnit
a především potřebuje
mít pocit bezpečí.

Ženské masáže Mohendžodáro jsou unikátní tím, že berou v potaz jedinečnost ženského těla a jeho potřeby. Laskavý dotyk, příjemná atmosféra, naladění na společnou ženskou vlnu a odevzdání se toku energie, je tím co ženu umí přivést zpět právě k její božské esenci.

Už jen názvy jednotlivých masáží Radharání, Párvatí,

Lakšmí v ženě otevírají kvalitu života , kterou nesou. Štěstí, laskavost, oddanost, bohatství...

Miluji a jsem velmi věčná, když mohu byt přítomna, tomu pozvolnému a jemnému otevírání a malému zázraku, který se v ženách děje během těchto masáží. Když pak vidím jejich opravdovou krásu, jsem dojatá a šťastná i já.

Cítím smysluplnost, velkou hodnotu a obrovský potenciál toho, co mohu ženám nabídnout, toho co Mohendžodáro ženské masáže dávají.

Ženo, pokud jsi dočetla až sem, pak už stačí jen přijít a zažít,

bude mi nesmírou ctí tě poznat a provázet tě...

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.