DEVÍ

Radana Deví Kovárníková

Dvůr Králové nad Labem

O MNĚ

Zralá na Mohendžodáro
Jednoho dne mi kamarádka řekla: „Ty bys měla jet na Mohendžodáro, to by ti fakt pomohlo a už jsi na to zralá“ a já si říkala „tý jo, to už je během pár měsíců druhá žena, která mi vypráví o Mohendžodáru a je z něho nadšená…“ Ale před pár měsíci mi to přišlo ještě jako slovo z úplně jiného vesmíru… Tentokrát už ne.

Bylo to tak půl roku zpátky, co jsem se začala měnit v ženu. Já, technolog vyrábějící umělé trávníky, chodící v práci v montérkách a se šroubovákem v kapse.

Ani nevím, jak se to stalo, ale najednou proměna začala. Pozvolna, ale začala a okolí to vnímalo dřív než já.

Mohendžodáro? Tak jo, proč ne…
A za tři měsíce už jsem hučela s ostatními ve velké meditárně lažárenského meditačního centra. 5 dní meditací, tantrického cvičení, spontánních tanců a nádherného rituálu a já byla rozhodnutá. Jedu na další kurz. Tři pětidenky dvojky? Tak jo.

Každým setkáním jsem byla ženštější a ženštější, cítila jsem se nádherně. Nádherně a nádherně žensky. Nádherně, žensky, krásná a vyrovnaná. A ty reakce z okolí… to bylo jasné potvrzení, že má cesta k ženství se rozjela ve velikém a konečně je ze mne Žena. Technolog v montérkách se změnil v Ženu v montérkách, které prý i ty montérky neskutečně seknou 😉

Ty nádherné pocity a zážitky z Mohendžodára ale přinesly víc než „jen“ změnu sportovního technika v Ženu. Po ztrápeně dlouhých třech letech jsem konečně otěhotněla 🙂 A ano, jsem přesvědčená, že kromě manžela na tom mělo velký podíl i Mohendžodáro…

Děkuji Mohendžodáro, že jsi 🙂

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Proč masáže Mohendžodáro?

Protože je to báječný doplněk celého systému Mohendžodáro, ale přitom jsou krásně účinné i u ženy, která Mohendžodáro nikdy nezkusila. Tyto masáže jsou zároveň jemné, harmonizační, energetické a prožitkové a také mimo jiné uvolňující stresy, léčící strachy a úzkosti. Probouzejí lásku k sebe sama i pocit ženského štěstí. A to je tak úžasné a motivující pozorovat ženy, jak se pod rukami mění, jak přijde na masáž unavená, vystresovaná žena a odchází nádherně rozzářená bytost, která září každou další masáží víc a víc.

Žena je krásná, když je Ženou,

když si dovolí být Ženou, objeví ženskou podstatu.

K objevení Ženy pomáhá Mohendžodáro i ženské masáže Mohendžodáro

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.