DEVÍ

Pavla Kučerová

Město

O MNĚ

Ženské masáže jsou dokonalým propojením masérky s klientkou,
jehož výsledkem je prožitek a pocit vyladěnosti
na obou stranách.

Moje cesta k Mohendžodáru začala vlastně podstatně dřív, než jsem si kdy uvědomila. K masážím jsem tíhla od malinka, ale neměla jsem žádnou zvláštní potřebu jejich realizace.

Obrat nastal až když mi kolaboval mladší syn a já hledala jinou pomoc než medikamenty. Tehdy jsem se prvně potkala s ayurvédou a byla jsem uchvácena. Jako by to bylo něco, co jsem dávno znala a zapomněla.

Hledala jsem různé směry a cesty. Prošla kurzy a zkouškami a stejně mě to táhlo zpět. K ženě. V době, kdy byl, tzv. "boj" o přízeň klientů jsem si dovolila otevřít masáže a i "klasiku" dělat jinak, odlišně. S úctou a láskou k tělu. I když je tu a tam zapotřebí fyzické síly. Jen jsem stále nebyla spokojená. Něco scházelo. 

Nevěřím na náhody a v jednom, už ani nevím jakém časopise, jsem našla odkaz na Mohendžodáro.

Aniž bych příliš přemýšlela, zapsala jsem se s předstihem několika měsíců na první kurz Mohendžodáro. Prošla jsem prvním ročníkem a ledacos mi dávalo smysl. Tou dobou jsem měla stále ještě relativně malé děti a zaměstnání, které jsem neměla odvahu zcela opustit. A tak jsem pěkných pár let pracovala na plný úvazek a po odpolednech a víkendech masírovala, vzdělávala se a nevědomky čekala na příležitost.

Vlastně mě vysvobodila nemoc. Jako spoustu lidi, kteří ve svých životech nakonec udělali razantní změny. Během dlouhé rekonvalescence jsem si více a více uvědomovala, že se ke "starému" způsobu života nevrátím. Že to prostě nejde. A protože mám děti velké, udělala jsem to, po čem jsem prahla už dávno. Opustila jsem zaměstnání a začala dělat masáže na plný úvazek. Dostavil se pocit naplnění i jistoty, že mohu své v duchu spřádané myšlenky na projekty postupně realizovat.

Příležitost na sebe nedala příliš dlouho čekat. Igor mě přizval do projektu masáží Mohendžodáro a bylo rozhodnuto. Místo dovolené jsem odjela na prvních pár dnů masáží a plynule prošla do prvního ročníku. Vše se začalo měnit. Já se začala měnit. Klientela se mi začala měnit.

Mohendžodáro jsem představila nejen svým klientkám, ale i širší veřejnosti. S každou masáží cítím obrovskou pokoru před úlohou ženy na tomto světě.

Nikdy se nepřestanu divit, čeho všeho jsou ženy schopné, co dokáží, když se odváží vykročit na svou cestu. Smekám před nimi, jako smekám před sebou samou.

Když si promítnu Pavlu kdysi a teď, těším se jaká bude Pavla po tomto ročníku. Jaká bude Pavla jako Deví?

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Mám ráda vlastně všechny masáže, bez výjimky.

Mám je ráda tak, jako matka miluje své děti. A vždy se těším na objevení něčeho nového.

Radharání, která je masáží rukou, šíje a hlavy
pro možnost využití jako vlastní automasáže.

Párvatí přestavující masáž zad. Tak úlevnou v běhu všedních dní.

Lakšmí, která vždy přijde plna hojnosti sobě vlastní. Lakšmí, která projde od nohou přes bříško až
na prsa, obdivuhodný dar a zázrak nejen mateřství.

Sarasvatí, ulevující nohám, které nás nesou
na našich cestách.

Gájatrí opěvující mateřství. Z vlastní zkušenosti vím, jak moc se změnil můj vlastní pohled na mateřství i vnitřní ženu. S láskou ji dávám svým klientkám. 

Stále ke mně docházejí potencionální maminky, budoucí maminky i maminky po porodu. A něhu Gájatrí si užívají nejen ony, ale i jejich dětičky
v bříšku. Je krásné být toho součástí.

Deví.
Deví je masáž všech masáží.
Uzavírá celek, sjednocuje.

V mých očích je Deví dokonalým závěrečným rituálem,
zrozením nové ženy.

Těším se na vás, milé ženy
a bude mi ctí vás provázet na cestě ženství.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.