ADEPTKA DEVÍ

Ondřejka Černá

Praha-Kamík

O MNĚ

Vždy jsem byla velice zvídavá a akční dívka. Dětství jsem trávila v přírodě se zvířaty a patřila jsem do skvělé klučičí party, kde mi nikdo neříkal jinak než Ondro. Ostříhaná na kluka, v kalhotách a s pěkně ostrými lokty. Od mala jsem kreslila, malovala a tvořila. To byl i můj sen… Tvořit. Velký zlom pro mě přišel po střední škole a po nástupu do první práce. Jako mladá designérka a konstruktérka. No, co více si přeci přát? Ale už tam jsem tušila, že to ono to není. Zavřená v kanceláři od rána do večera. Velký tlak a stres, dálkové studium školy. Už před tím jsem hodně přemýšlela o životě. V té době se otevřelo mnoho zavřených témat. Jako je svoboda, vyšší smysl života, sebeláska, vztah ke svému tělu, potlačená ženskost a sexualita. A co opravdu v životě chci.

Protože jsem tehdy nevěděla, jak si pomoci, utekla jsem do vlastní totální destrukce. Postupně jsem se propracovala do těžké anorexie. Dnes ale vím, že to byla velká transformace a jsem za tuto zkušenost ráda.

 

Za velké podpory partnera jsem měla tu sílu odejít z práce a začala jsem opravdu tvořit. Vystudovala jsem Uměleckou keramiku, začala jsem své výrobky a učit děti a po čase jsem založila keramickou dílnu.

V tu dobu jsem studovala Ajurvédu a jógu. A jednoho dne moje učitelka jógy přišla s návrhem jet do Lažánek na základní kurz Mohenžodáro. Po návratu domů se mi spustil pláč. Totální několikadenní očistný pláč. Já věděla, že jsem na správném místě. Postupem času, díky všem meditačním technikám a rituálu Mohenžodáro odešla spousta traumat, vzteku a frustrací. Cesta to byla dlouhá krásná a někdy i těžká a stále na ní kráčím. Díky, díky, díky…

Stála se ze mě konečně žena, sebe vědomá, krásná, veselá, kreativní a vědomá.

Vážím si svého těla. Anorexie a trápení je minulostí. Znova mi narostly krásné dlouhé vlasy a mám mnoho energie. Našla jsem v sobě spontánnost a objevila tanec jako formu meditace a uvolnění.

Znovu a znovu však přemýšlím, jak zajímavá je cesta k podstatě, k tomu co je pravda a co hra ega, které už chce být tou silnou ženou, která už má vše „zpracované“. A pak život zvedne svůj prst a s lítostí vám oznámí. Ne ne…podívej se lépe.

Vidím, jak je lehké sklouznout zpět, zpět k anorexii, k přepracování a zbytečnému vyčerpání. Ano a k zapomínání.

Konec cesty není. Život je ta cesta.

Jako jedno z velkých kroků nyní vnímám předávat dál své poznání a zkušenosti. A ukázat dalším ženám cestu k sobě, ke své ženě, ke svobodě.

Děkuji Mohendžodáru za správný směr.

 

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Současně s Mohenžodárem jsem studovala Ajurvédu a masáže.  Nejprve pro sebe, pro své léčení, aniž bych tušila, že budu někdy chtít dávat jako masérka a terapeutka.

Ze začátku jsem potřebovala velmi silové masáže. A ráda jsem je i dávala. Postupem času jsem díky Tantře otevřela a rozvinula citlivé vnímání svého těla, objevila jsem velkou sílu v jemnosti a citlivosti. Přišla jsem na to, že pokud se tomu procesu otevřu a důvěřuji, tak jemnou masáží, která je vedena vědomě, mohu docílit mnohem většího léčení.

Masáže Mohendžodáro léčí nejen těla, energetické dráhy, lymfatický systém, tělesné orgány, ale mohou pomoci i k velkému léčení v naší duši.

Když Igor přišel s novou vizí Mohendžodáro masáží neváhala jsem. Jsou pro mě krásným pokračováním a rozvíjením rituálu Mohendžodára.

Je pro mě úžasné objevovat, jak skrze vědomý dotek, meditaci, jemnost a laskavost v těchto masážích mohu jít do velké hloubky.

Milá krásná ženo, dnešní svět je rychlý a klade na nás vysoké nároky. To já dobře vím.
Každá z nás si ale může dovolit být úspěšnou pracující ženou, milující partnerkou a láskyplnou matkou.
A přitom zůstat božskou a něžnou ženou.

Občas je potřeba se ponořit sama do sebe a načerpat energii. Třeba skrze cvičení Mohenžodáro.
Nebo se nechat hýčkat něžnými doteky v některé z Mohenžodáro masáží.

Ráda se ti stanu průvodkyní.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.