DEVÍ

Miloslava Deví Jirouchová

České Budějovice

O MNĚ

MOHENDŽODÁRO JE UMĚNÍ BÝT ŽENOU

Bála jsem se být holčičkou...

Jako malá holka jsem byla spíše kluk. Kluk v riflích, v riflové kšiltovce, který chytá ryby, leze po stromech a miluje zvířata všeho druhu. Když už se nyní mohu zpětně ohlédnout: bála jsem se. Ano,  bála jsem se být holčičkou, jemnou, zranitelnou… . Chtěla jsem přijímat i dávat lásku a pozornost, obdiv, ale bála jsem se. Má duše chtěla tvořit a podělit se s ostatními. A  tak už tehdy dávno začala má cesta, aniž bych to samozřejmě věděla, cesta k objevování, přijímání, oslavě ženství.

Milovala jsem a miluji přírodu, pobyt v ní.   LES je mým chrámem. Od přírody se učím, tam se chodím smát i plakat. Tam čerpám a hledám inspiraci ke svým obrazům. Malování je mou vášní, mou meditací. Je to něco, co mě přesahuje i naplňuje  zároveň.

A ještě je něco, NĚCO, s  čím takto souzním.
Je to MOHENDŽODÁRO – tantrická jóga a masáže pro ženy.

Rituál propojující ženu ve všech jejích aspektech. Je to setkávání s lidmi, kteří jsou otevření a nebojí se svých hloubek. Mají odvahu jít životem s otevřeným srdcem, s hravostí malých dětí.

UŽ SE NEBOJÍM BÝT ŽENOU

Spolu s Mohendžodárem potkávám spoustu nádherných žen a jsem součástí procesu, který nás všechny  vede k objevení a rozvinutí nás samých, naší esence.

Už se nebojím být ženou. Už jí umím BÝT.

JSEM Žena.

Užívám si všeho, co mi to přináší.

Splnila jsem si i jeden ze svých snů
a stala lektorkou Mohendžodára.

Ve čtvrtém ročníku Mohendžodára nás Monika Sičová – jeho zakladatelka, seznámila s masážním ošetřením kašmírské tantry. Pro mě to byl a je úžasný zážitek prolnutí energií ošetřujícího a ošetřovaného.

Je to nádherný tanec energií
v šatě jménem Tělo.

 

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Masáže Mohendžodáro miluji jako celek a mou nejoblíbenější masáží je vždy právě ta masáž, u které cítím, že je jí zapotřebí v daný čas. Vzájemně se přitáhneme. 

A tak miluji jemné i důkladné masírování prstů při Radharání.

Miluji roztírání teplého oleje po páteři, uvolnění od stresu a naladění se na užívání si krás života, ke kterým mě vede Párvatí...

Lakšmí, tam si užívám luxusu času a pozornosti pro hruď, ňadra. Cítím, jak se probouzí pocit ženského štěstí v naplněnosti, hojnosti.

Sarasvatí osvěží nohy a pročistí mé vědomí. 

Gájatrí spojí ženu s jejími kořeny...

 

Každá z ženských masáží Mohendžodáro mi přináší své jedinečné dary a já za ně moc děkuji a jako masérka - DEVÍ je budu s láskou předávat ostatním ženám - VÁM.

Milé ženy,
každá jste pro mě jedinečnou a úžasnou bytostí
s naprosto originální cestou, vlastní esencí.
Každá jste pro mě výjimečná.
S velkou laskavostí a úctou
vás budu provázet na vaší cestě,
po čas, který mě vyhledáte.

Stane se TO, čemu dáš pozornost, čas …, 
TO, čemu otevřeš  své srdce…

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

ŽENSKÉ MASÁŽE MOHENDŽODÁRO

Masáže Mohendžodáro propojují duši s tělem. Ženskou duši  s ženským tělem.  Je to pomalý postupný proces naladění se jak samotné ošetřované ženy sama na sebe, tak terapeutky. A poté jejich vzájemné prolnutí při poskytovaném ošetření. Jaká bude masáž, prožitek, užitek z ní, záleží  tedy nejen na té ženě, která ošetření dává, ale stejně tak na ženě, která ošetření přijímá.

Masáže Mohendžodáro zvýší citlivost, vnímavost, oživí tělo i duši. Je to meditativní dotek, přenos energie, meditativní tanec dvou energií - masérky Deví a ošetřované ženy.

Já osobně jsem procítila a pociťuji masáže Mohendžodáro jako komplexní propojení nejen samotného ošetření, ale i praktikování meditací. Oshových meditací a meditací Mohendžodáro, které jsou tvořeny zakladatelem Mohendžodára Igorem Samotným.

Můj osobní prožitek, kterým bych vám ráda přiblížila, jak mohou tyto nádherné ženské masáže působit

V týdenním procesu masážních ošetření  doplněného ranní a večerní meditací se mé vnímání prohlubovalo, sestupovala jsem čím dál tím více do těla, do duše. Tělo a duše se fyzicky více a více  propojovaly. Úplně zmizela potřeba mluvení. Prázdného mluvení. Slovo se stalo vzácným kořením. O to více jsem sebe i ostatní vnímala přes tělo. Jako by tělo bylo jedna velká membrána, která celým svým povrchem absorbuje a předává poselství směrem k duši a zase následně ven.

Cítila jsem, že je možné komunikovat mezi lidmi na jiné úrovni. Skutečně jsem procítila a porozuměla tomu, jak mezi sebou komunikují zvířata jako delfíni či velryby. Mé tělo mělo daleko vyšší vibrace. S každou masáží a meditací se stávalo otevřenější a citlivější, uzdravovalo se.

Při pravidelném praktikování Radharání  se v mém těle začaly propojovat jednotlivé body. Vnímala jsem zřetelně jejich dráhy, kudy vedou celým tělem.  A kolikrát masáž Radharání otevřela bránu k pokračování nádherného celostního ošetření celé mé bytosti. Radharání otevírá ženské štěstí, ve mně, v Tobě… Touto masáží jsem obdarovávala své nejbližší. A ženské štěstí otevřelo vzájemně naše srdce, uvolnilo nás a měli jsme a máme najednou k sobě ještě mnohem blíže.

I další ošetření, která nesou jména indických bohyní a energie jejich archetypů Párvatí, Lakšmí, Sarasvatí  a další vás povedou, obdarují vědomým laskavým dotekem právě tam, kde mají. Každá je zaměřena na konkrétní oblast těla a ta je zase propojena s psychickými aspekty.

Všechna ošetření jsou jako potoky, které se v pravý čas vlijí do jedné řeky. Do královské masážní procedury DEVÍ. Ta je sjednocením celého procesu, všech aspektů v jednom jediném úžasném ženské těle, v jedné jediné konkrétní bytosti, kterou je  ošetřovaná žena.

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se
s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.