ADEPTKA DEVÍ

Kateřina Chudárková

Šternberk

O MNĚ

Tantra mě přitáhla
svým hlubokým prožíváním života

Má cesta k ženství začala asi v polovině 90. let. Jako velmi vnímavá, přemýšlivá 17ti letá dívka jsem se začala zajímat o různé filozofické směry. Nejvíce mně zaujal tantrický náhled na život. Na tantře se mi líbilo hluboké prožívání života, hluboké prožívání v partnerském vztahu a sexuality. Začala jsem tyhle kvality v životě hledat.

Vyzkoušela jsem různé formy jógy - hatha jógu, Power jógu,  Bikram jógu aj. Zaujala mě tradiční čínská medicína – práce s meridiány, strava dle 5 elementů. Několik let se věnuji dechovým harmonizačním cvičením, orgánové sestavě na posílení energie vnitřních orgánů dle orgánových hodin. To vše jsem prováděla v rámci duševní hygieny při práci zdravotní sestry. Hodně mi dalo také dvouleté studium psychoterapie.

Začala jsem se zajímat, jak předcházet nemocem. Vystudovala jsem obor Výchova ke zdraví na Pedagogické fakultě.

V roce 2014 se dostavily zdravotní potíže. Částečně z přetížení v zaměstnání, částečně z chybně nastavené medikace, kterou mi nasadila lékařka na nespavost a úzkosti. Obojí způsobilo těžké panické záchvaty.

Paniky strachu mi znemožňovaly vyjít z domu bez doprovodu někoho jiného. Otrava léky způsobila kolaps těla. Trvalo několik týdnů než lékaři zjistili, co mi doopravdy je a začali mi léky vysazovat.

Po vysazení léků začal rychlý proces uzdravování psychiky a regenerace těla. Začala jsem pomalu znovu chodit a postupně posilovat tělo cvičením a běháním. Byla jsem zařazena do psychoterapeutické skupiny na 1 rok. Zaměřovali jsme se zejména na nenaplněné dětské potřeby, psali jsme si záznamy automatických myšlenek. Začali jsme si všímat našich negativních programů v podvědomí, které  jsme pomalu „přepisovali“ na zdravé programy. Lékaři nás podporovali a pomáhali znovu vybudovat sebedůvěru. Tato zkušenost mě zásadně změnila.

Postupně se začal od základů měnit celý můj život. Mé zdravotní potíže mě přivedly na mou pravou cestu, přivedly mě k sobě samé.

V prosinci 2015 skončila má roční psychoterapeutická práce.

V roce 2016 se mi především díky Mohendžodáru začaly dít zázračné změny, které ještě více podporují mé zdraví a štěstí.

 

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

V srpnu 2016 jsem absolvovala 14ti denní kurz sportovních masáží a masáží Mohendžodáro.

V září jsem odjela s kamarádkou na týden do Chorvatska na dovolenou. Zde jsem se zmínila o masážích Mohendžodáro a namasírovala 2 ženy. Jejich zážitek z masáží byl tak obrovský, že se o něm sdílely s dalšími ženami. Ženy mě začaly oslovovat cestou k moři nebo cestou do města Pag a ptaly se mě, co je to za masáže a zda je mohu masírovat.

Začala jsem denně masírovat 2-3 ženy. Jejich reakce byly pestré – některé se během masáže hodně smály, jiné plakaly, další se velmi uvolnily, rozpovídaly se po masáži – často sdílely, že jim „něco docvaklo".

Rozhodla jsem si pobyt v Chorvatsku prodloužit a dál masírovat. Já sama jsem se začala proměňovat. Začala jsem se cítit uvolněná, nádherná. Opravdu božská. Uskutečnila jsem změnu svého jména. Jméno Viola. Až Čechách jsem se dočetla, že viola znamená latinsky fialka. A jméno je spojováno s duchovní a vyšší mocí.

 Mohendžodáro přineslo do mého života velké změny.
Přináší mi zdraví a štěstí.

Dovol i ty, aby Mohendžodáro rozzářilo tvůj život.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.