DEVÍ

Jitka Deví Vydarená

Zlín, Luhačovice

O MNĚ

Na začátku mé cesty k sobě samé byla nemoc, jedna z mála věcí, které člověka dovedou přimět ke skutečné změně. Někdy v roce 1998 jsem začala mít potíže s úporným kvasinkovým onemocněním.

Kromě toho, že jsem zašla za svým gynekologem a on mi předepsal klasickou léčbu, jsem sama začala pátrat po příčině toho, co se mi děje a proč.

Naštěstí můj gynekolog je jeden z těch vzácně se vyskytujících lékařů, kteří jsou otevřeni i alternativním formám léčby. Vyzkoušeli jsme tedy vše od klasické medicíny až po alternativní. Bohužel, kvasinky se se stejnou úporností stále objevovaly.

Vyzkoušela jsem i léčitele, žel marně. Ovšem, jak se říká všechno zlé je pro něco dobré. Pro mě to znamenalo začít pátrat po příčině. A tou bylo, „světe, div se“ nevhodné zaměstnání. Práce, kterou jsem tehdy dělala mě nebavila, doslova mě znásilňovala.

Začala jsem tedy hledat cestu ven z bludného kruhu. Práci jsem změnila prakticky ze dne na den. Opustila jsem to, co mě nebavilo. Vrátila jsem se k práci, kterou jsem vždy milovala, kterou jsem dělala ráda a od které jsem byla doslova odtržena. Byla jsem donucena,  takzvaně v zájmu rodiny, dělat něco, co jsem nikdy dělat nechtěla.

 

 

Když už jsem ale nahlédla do světa alternativní léčby, zaujalo mě to natolik, že jsem se chtěla dozvědět a naučit něco víc.

Nejprve to bylo Reiki. Nechtěla jsem ovšem jen tak nějaký rychlý kurz a rychlé zasvěcení. Tím mi do života vstoupilo meditační centrum v Lažánkách u Brna, které nabízelo dlouhodobější cestu Reiki - Živá cesta. Nejdříve jsem absolvovala základní stupeň, pak druhý a nakonec jsem se stala mistrem Reiki, které dodnes ráda používám a učím i další.

Chtěla jsem stále víc...

Jenže pak vyvstala otázka, co dál?

Zaujal mě kurz Intimní žena, který v Lažánkách začínal probíhat. A od něj už bylo blízko k Mohendžodáru, které tam tehdy vznikalo pod vedením MUDr. Moniky Sičové a Ing. Igora Samotného.

Když jsem Mohendžodáro „objevila“ bylo to pro mě jako něco naprosto úžasného. Začít se zabývat cestou ženy, to bylo něco, co mi připadalo a dodnes připadá jako to nejlepší, co mě mohlo potkat.

Ještě pořád si živě vybavuji ten pocit, kdy jsem hluboce v nitru cítila, že to je ono, tohle bych chtěla dělat, stát se cvičitelkou a průvodkyní dalších žen na jejich cestě k nalezení sebe sama, své podstaty a rozvoje ženské duše.

Od roku  2009 jsem akreditovanou lektorkou Mohendžodára.

Dnes pracuji se ženami na jejich osobním rozvoji nejen v Luhačovicích, kde žiji, ale i v meditačním centru v Lažánkách u Brna. Také mě můžete potkat na různých festivalech po celé republice, kde Mohendžodáro prezentuji.

 

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

O tom, proč je tak ráda dělám a vůbec…

Mám ráda všechny tři masáže, každá má jiné účinky na fyzické tělo a zároveň působí i na ten nehmotný, nezachytitelný svět kolem nás a na naši duši.

Masáže blahodárně působí nejen na ženu,
kterou ošetřuji,
ale i na mě, jako terapeutku.

Mám ráda Radharání,
u které vnímám její silně uvolňující účinky na mysl. Zvláště na konci masáže při pránickém ošetření cítím, jak je žena v klidu a její klid v mysli se přenáší na vše v prostoru okolo.

Mám ráda Párvatí,
kdy je cítit, jak se uvolňuje páteř. Stoupající Kundalini energii v průběhu masáže, její hojivé, zklidňující a uvolňující působení.

Mám ráda Lakšmí
a její bohatství uložené v prsou. Ženská prsa jako symbol hojnosti, výživy a ženskosti.

Cítím, že  bych potřebovala vymyslet nová slova, pro vše krásné, co se v průběhu masáží děje.

Mohendžodáro je to nejlepší, co mě v životě mohlo potkat.
Pusť Mohendžodáro do svého života a uvidíš,
co krásného ti přinese.

Pokud budeš chtít, ráda tě povedu.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.