ADEPTKA DEVÍ

Jiřina Holatová Peštová

Semily

O MNĚ

Neplánovala jsem to…prostě TO byl osud. 

…měla jsem milovaného manžela, dvě báječné děti, vysněný domeček a práci snů (masáže), která mě bavila a naplňovala … prostě šťastné manželství a skálopevný pocit, že to vydrží až do konce mého života… a tohle vše se zhroutilo v den, kdy mi klientka oznámila, co se po městě šušká…

Vše, v co jsem věřila, vše, čemu jsem důvěřovala a o co jsem se mohla opřít, bylo pryč. Akorát zůstal pocit frustrace, zloby, zrady, rozbolavěné srdce roztříštěné na milion kousků a strach, co bude dál.

A pak přišel osudový okamžik, kamarádka - lektorka Mohendžodára, tantrické jógy, mi navrhla, ať přijdu na kurz.

Náhoda? Kdepak, náhoda je pouze nerozpoznaný zákon.

Speciálně pro mě zařadila do programu Dynamickou Osho meditaci, abych ze sebe vykřičela, vydupala, vytancovala všechny své nahromaděné emoce. A že jich bylo… No nešlo to! V tom okamžiku jsem nebyla schopná ani plakat. Ale probudila se ve mně zvědavost a touha začít sama se sebou „něco“ dělat.

Začala jsem jezdit do Lažánek na Mohendžodáro tantra jógu pro ženy, abych si uzdravila bolavé srdíčko a našla samu sebe. Cítila jsem se v bezpečí a bylo mi tam dobře. Měla jsem prázdnou hlavu, uvědomovala jsem si, že musím začít od sebe a úplně jinak, než na co jsem dosud byla zvyklá.

S údivem jsem zjistila, že jsem se vlastně chovala jako chlap, oblékala jako chlap, myslela a manažerovala chod domácnosti jako chlap…no to by utekl každý a neospravedlnilo to ani sebeujišťování  „vždyť takhle to v manželství fungovalo a vyhovovalo po celou dobu!“ Tohle zjištění hodně bolelo, ale nastavené zrcadlo bylo nekompromisní. Musím se začít chovat a myslet jako žena!

Chci být kněžkou, bohyní i vílou,
chci být milenkou!

 I když nemám ideální postavu, začala jsem nosit sukně - dlouhé sukně až na zem a okouzleně jsem si uvědomovala ten příjemný pocit z šustivé látky kolem kotníků. Vzpomínám si na reakci jednoho svého klienta, který ke mně na masáže docházel každý týden s železnou pravidelností. Do té doby mě viděl pouze v pracovních bílých kalhotách a tričku. Bylo to den poté, co jsem se vrátila z Lažánek a ještě jsem „frčela“ na vlně Mohendžodára.  Šla jsem mu otevřít bosá v lažánkovském úboru – dlouhá červená sukně a černé krajkové tílko, rozpuštěné vlasy. Šokovaně zůstal stát ve dveřích a přejel mě pohledem chlapa od hlavy k patě a zase zpátky se slovy: „Bože, paní Holatová, vám to neskutečně sluší, že vy jste zase byla v Lažánkách? Povídejte, vyprávějte, co jste se tam naučila nového...“

Nezastírám, polichotilo mi to a příjemně mě zamrazilo v zádech … 🙂

Jak šel čas, pořád bylo co čistit, co uzdravovat. Najednou jsem byla s Monikou Sičovou ve čtvrťáku (intimní Mohendžodáro masáže) a v hlavě mi pomaličku klíčila myšlenka, že je mnoho žen, které se vlivem životních událostí dostaly až na samé pomyslné dno a že potřebují pomoc. Že potřebují Mohendžodáro!

Neplánovala jsem to, ale když Monika vyhlásila kurz lektorka Mohendžodára jógy, volba byla jasná, bez vteřinky zaváhání…

STALA JSEM SE LEKTORKOU MOHENDŽODÁRA
a za krátko
i masérkou úžasných ženských masáží MOHENDŽODÁRO 😀

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Jířo, ještě sem něco o tobě a masážích 🙂 Můžeš se inspirovat na profilek ostatních. 

A TADY VZKAZ PRO TVÉ ŽENY, MOTTO, CITÁT ...

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.