ADEPTKA DEVÍ

Jarmila Protivová

Černuc

O MNĚ

Na cestu k sobě
mě nasměrovaly malé i větší životní krize

To, že život bude zřejmě o něčem jiném, než jsem si po celou dobu myslela, jsem si nejvíce uvědomila na mé dovolené (předsvatební cestě) na Srí Lance v roce 2010. Po návratu jsem se vdala a posléze si uvědomila, že manželství asi nebude taková procházka růžovou zahradou jako náš svatební den.

 

 

Po nějakém čase následovala manželská i osobní krize a já se chtě nechtě musela vydat na cestu sama k sobě. Okusila jsem různé alternativní i klasické metody (konstelace, regresní terapie, ženské skupiny…) a tak se to se mnou i mým manželstvím začalo rovnat. 

Dlouho jsem experimentovala a hledala
dokud jsem nenašla to pravé
- Mohendžodáro

Postupem času mě ale má další nespokojenost (díky za ně) dovedla v roce 2014 k práci s tělem, tantrou, dotykem a masážemi. Jak už to tak bývá, člověk jde většinou za tím, co ho v životě nejvíce osloví, ovlivní a chce to případně předávat dál.

Mé osobní zkušenosti a vlastní prožitky s masážemi
do velké míry ovlivnily můj život,
jsem za ně velmi vděčná.
Neustále mě posouvají dál.

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Můj první zážitek s Mohendžodárem byl přípravný kurz tantra jógy Mohendžodáro v roce 2013. Tento holistický ucelený systém pro transformaci ženy a rozvoj jejího zdraví, krásy, schopnosti a tvořivosti, který vychází ze starodávné tantrické tradice mě velmi nadchl a hluboce na mě zapůsobil. Krom spousty dalších aspektů jsem si uvědomila, že pokud nebudu přijímat své dobré i špatné stránky zároveň a tím nebudu spokojená sama ze sebou, nebudu v životě nikdy šťastná.

Mohendžodáro
vede ženu k přijetí sebe sama,
je to cesta poznání své vlastní hloubky a síly,
odevzdání a plynutí ve svém ženství

Když jsem tedy dostala nabídku přihlásit se na kurz ženské masáže Mohendžodáro neváhala jsem, i když jsem plánovala podruhé otěhotnět. Kurz jsem tedy absolvovala těhotná. I přesto, že jsem neměla možnost si všechny masáže naplno vyzkoušet, jsem měla silné zážitky. Hodně mě oslovila například první z masáží Radharání, která probouzí ženské štěstí a radost.

 

V meditaci následující po této masáže jsem pocítila příliv srdečné radosti a štěstí, více si uvědomila a začala přijímat pěkné a radostné věci a události ve svém životě.

Cítím příliv energie a radostné pocity,
když masáž přijímám i dávám.

Myslím si, že obzvláště v dnešní době, kdy ženy na sebe mají málo času, přebírají na sebe mnoho povinností a úkolů, jsou na sebe i druhé příliš přísné a kritické je třeba v nich probouzet vědomí, že potřebují a zaslouží si být hýčkané, mít dostatečnou pozornost, udělat si a mít na sebe čas, aby byly v životě šťastné a spokojené a posléze i jejich rodina a okolí.

Odpočinek a relaxace
jsou nezbytnou součástí našeho života

S velkou pokorou a radostí
se s tebou vydám na cestu objevování vlastního ženství 
prostřednictvím ženských masáží Mohendžodáro.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.