ADEPTKA DEVÍ

Jana Poláková

Brno

O MNĚ

Nejlepší rozhodnutí mého života?
Nechat se masírovat

Vždy jsem měla ráda masáže. Jako malou mě babička budila masáží zad. Dědovi jsem chodila po zádech, abych je namasírovala, a moji mámu jsem ráda masírovala také na zádech. Dokonce jednou na táboře jsem i masírovala kamarádky. ☺ Každý večer chtěly před spaním, nebo když byly nemocné… V dospělosti jsem si doslova dovolila chodit 1x měsíčně na masáže. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. (Ale upřímně, jedenkrát měsíčně je opravdu moc málo.) Masáže mě vždy zajímaly, ale představa, že budu muset plnit přesně nějaký postup, jak robot, mě moc nelákala. Vždy se mi líbila kreativita, s kterou jsem mohla dělat masáže svým blízkým.

Masáž Mohendžodáro dávám s láskou a vděkem

Když jsem zjistila že i Mohendžodáro má své vlastní masáže, velice mě to nadchlo. Hned jsem věděla, že to musím aspoň zkusit. A tak jsem tu ☺ a s láskou a vděkem dávám masáž Mohendžodáro.

 

Mohendžodáro je přijetí ženství s otevřenou náručí

Cesta k ženství byla pro mě hodně postupná. Začala jsem s myšlenkou, že nejsem dost hezká na to, aby mě měl nějaký muž rád. Vycházela jsem z toho, že žena je ženou až když ji miluje muž. Ale když jsem pak časem byla manželkou a matkou, uvědomila jsem si, že vlastně nevím, co je to být ženou. Kladla jsem si otázky: „Co to znamená být ženou? Být ženská?...“ Začala jsem hledat odpovědi a našla jsem cestu Mohendžodára… Krásného přijetí s otevřenou náručí… Mohendžodáro mě s láskou objalo a přijalo přesně takovou jaká jsem i s mými bolestmi a nedokonalostmi, s mými trápeními a sebekritikou. Dalo mi přesně to, co má duše, tělo a psychika potřebovala a potřebuje. V tomto duchu i navazují, pokračují a prohlubují masáže Mohendžodáro. Masáží je několik a netroufám si říct, kterou masáž z nich mám nejraději. Všechny jsou tak krásné a unikátní. Každá se zaměřuje na jinou část těla na jinou psychickou a duševní potřebu.

Vždy se zamilovávám do části těla, kterou zrovna masíruji a dávám jí lásku, bezpečí, oddanost, pozornost…

Chci, aby masáž pro mé „klientky“ nebyla jen masáží ale i příjemný zážitek. Místo, kde vypnou, kde si odpočinou, kde se uvolní, zrelaxují se a pocítí opět svou vnitřní energii, svou vnitřní sílu.

Masáž Mohendžodáro
je rituál,
na který se příště budete těšit. 

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Já miluji všechny 3 masáže.

Radharání je masáž rukou a hlavy.

Tato masáž je úžasná ve svém pojetí, protože člověk celý den pracuje hlavou či rukama. Jsou to nejvíce používané části těla, kterými se vyjadřujeme a projevujeme navenek během dne. Na konci dne jsou unavené a potřebují lásku, úctu a péči. Tak jako i nádobí po použití je potřeba umýt a nachystat na příští použití, aby nám sloužilo, i ruce a hlava potřebují naši pozornost, něhu a uvolnění.

Párvatí je zaměřena na záda a krk.

Miluji masáž zad. Pomocí zad dává naše duše skrze tělo najevo, jak se cítí. Momentálně i z dlouhodobého hlediska. Zda jsme narovnaní či shrbení ovlivňuje zpětně i naši náladu. Vždy jsem měla sklon k velkému zadupávání se. Díky pomoci Párvatí se léčí moje duše z ran dřívějška a někdy i současných. Párvatí otvírá lásku a oddanost sama sobě.

 

 Mít narovnaná záda = mít se ráda, šířit lásku a štěstí dál.

Lakšmí je bohyně bohatství. Bohatství je pro mě vnitřní naplnění štěstím. Toto štěstí cítím v sobě - v hrudi u srdce. Abych jej mohla prožívat, potřebuji pevně stát na zemi. Proto mi přijde skvělé, že masáž Lakšmí je masáž právě nohou a hrudi. To, co máme v sobě, vyzařujeme okolo sebe. To co vyzařujeme okolo sebe, to přitahujeme. A já chci přitahovat štěstí, být naplněná a šťastná.

Lakšmí přináší bohatství, štěstí a naplnění.

Dovol si být s láskou přijímaná přesně taková, jaká jsi, bez jakýchkoliv podmínek... 

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.