ADEPTKA DEVÍ

Eliška Zdražilová

Havlíčkův Brod

O MNĚ

Nejprve jsem se musela stát matkou, abych se mohla stát ženou... 

Nejprve jsem se musela stát matkou, abych se mohla stát ženou. Což je lehce paradoxní situace, nemyslím si ale, že bych v naší společnosti byla ojedinělým případem, bohužel. Ostatně jak to máte vy, milé čtenářky těchto řádků?

Po své první menstruaci po druhém porodu jsem se vydala na cestu objevování různých zákoutí svého ženství. Velká uvědomění v mém životě přichází po různých seminářích.

Na jednom velmi výživném se ukázalo, že nemám emoce. Moje reakce byla: „Cože? Ne, to není pravda!“ Nakonec jsem sama se svými emocemi začala pracovat a uvolňovat je. Úžasnými katalytátory tohoto procesu jsou mí synové. Dokáží mě tak dokonale vytočit, že po propuštění vzteku si dovolím odpustit i uzamčenou bolest. Mnoho slz proteklo a mnoho bolesti mohlo opustit mé tělo. Udělalo se víc místa pro radost.

Když očista, tak jedině z gruntu.

Začala jsem svou stravou, pokračovala emocemi a teď se zabývám více i svými myšlenkami. 

Jak uvnitř, tak i vně. 🙂 

Tedy i prostor, ve kterém žiji, očišťuji od nepotřebných věcí a nechtěných energií. Vytváří se tak místo pro něco nového. 

Úžasnou vášní se pro mě stal intuitivní tanec, kdy nechávám své tělo tančit, což je i součástí ženských meditací Mohendžodáro. Ráda si hraji i s energiemi ve svém těle.

Nenáhodnou náhodou jsem se dostala na kurz masáží. Už tehdy jsem věděla, že klasická odpočinková či sportovní masáž není nic pro mě, že chci něco víc.

Masírování si toužím užívat, zameditovat si u toho,
plynout s hudbou, která léčí.

V mém životě se objevily masáže Mohendžodáro a dílečky puzzle zapadly na svá místa. Našla jsem to něco víc jak pro mě, tak samozřejmě i pro vás, mé klientky.

Na masážích Mohendžodáro se mi libí především prožitková část, kdy si třeba kroužení po břiše či na prsou mohu úžívat opravdu dlouho. Uvolnění prostupuje pomalu od povrchu hlouběji a hlouběji až se mohu spojit sama se sebou. Rozplynout se ve zdroji. Přesně takovýto zážitek jsem měla při celostní masáži Deví.

Dokážeš si představit,
že tě hýčkám a rozmazluji
svým vědomým laskavý dotykem, který rozmlouvá s tvým tělem?

Toužíš se cítit opět šťastná a spokojená?

Ráda bys to vyzkoušela?

Čti dál,
vyplň formulář a objednej se ...

 

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Na ženských masážích Mohendžodáro se mi fakt libí, že působí promyšleně na všechny úrovně – tělo, emoce, mysl až po ducha. Masérka mě velmi jemně a přirozeně provádí po této cestě, kde je každý krok stejně důležitý. Pomalu mě vede k sobě, ke štěstí, které mám ukryté v sobě, k lásce, prostě ke zdroji.

Mou oblíbenou masáží je Lakšmí
- masáž prsou -

Miluji především její prožitkovou část. Pomohla mi přijmout moje prsa, o kterých jsem si myslela, že jsou moc malá, vykojená. Dokonce jsem měla pocit, že vlastně ke mně ani nepatří, když si je na několik let přivlastnily moje děti. Díky postupnému uvolnění těla předchozími masážemi si mohu velké finále – opravdu dlouhé a pomalé, jemné a laskavé kroužení na hrudi – plně užít.

Prostupně se od povrchu těla propadám
hlouběji a hlouběji do sebe
a mohu se tak spojit sama se sebou.

Uvnitř sebe nalézám místo, kde přebývá můj pocit štěstí, radosti, lásky. Kdykoli si vzpomenu, mohu se s tímto místem spojit a opět pocítit tyto pocity.

Prostě je to hustý! 😉

Eliška Zdražilová

Pocit štěstí je uvnitř každé z nás.
Jen najít to místo, kde přebývá,
a stále častěji se do něho moci vracet.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.