DĚKUJEME ZA VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE

PŘINÁŠÍME TI KONTAKT NA TVOU DEVÍ A VÍCE INFORMACÍ O OŠETŘENÍ. V TUTO CHVÍLI JIŽ TAKÉ NA TVŮJ EMAIL DORAZIL DOPIS, VE KTERÉM NAJDEŠ VŠECHNY POTŘEBNÉ INFORMACE. 

Pokud jsi žádnou zprávu v doručené poště nenašla, podívej se do Spamu. V případě, že používáš Gmail nebo Seznam, může se stát, že zpráva spadne do Promo akcí. O jakýchkoliv problémech
nám napiš přímo na info@sugama.cz

PETRA KUCHAŘOVÁ
Příbram

 

724 613 953

   

CO TĚ ČEKÁ, KDYŽ SE OBJEDNÁŠ NA ŽENSKOU MASÁŽ MOHENDŽODÁRO?

POZORNÁ PÉČE A LÁSKYPLNÉ HÝČKÁNÍ

Odpočinek a relaxace

 Úvodní seznámení

Energetické odblokování

Krátká relaxace

Ošetření masáží Mohendžodáro

Doprožití a Sdílení

Příjemná atmosféra

Bezpečné prostředí

Krásná relaxační hudba

ODPOČINEK A RELAXACE

Ženské masáže Mohendžodáro přinášejí odpočinek a relaxaci. Během ošetření bys měla celou svou pozornost věnovat sama sobě. Dovol si se uvolnit, pokus se zapomenout na všechny své povinnosti a úkoly. Tohle je chvilka určená jen tobě. Zasloužíš si ji a udělá ti moc dobře. Když si odpočineš, budeš vše zvládat daleko snadněji a lehčeji.

Oddej se péči, nech se vést pokyny své Deví a relaxuj 

Před masáží nezapomeň vypnout svůj mobilní telefon. Řekni své rodině, že jdeš na ošetření a nebudeš po nějakou dobu reagovat. Ujisti je, že pak se jim ozveš, pokud to budou potřebovat. 

Během masáže masérka využívá speciální oleje. Je dobré nechat olej na kůži působit. Pokud je to možné, vezmi si s sebou nějaký starší kousek oblečení, aby masérka nemusela olej hned setřít. 

Domluv se s masérkou kolik potřebujete společného času. Pokud budeš celou masáž myslet na to, jak hned po ní budeš muset utíkat na pracovní schůzku, moc si ji neužiješ. Nezapomeň, že masáž je třeba nechat doznít. Ideální možností je po masáži už jenom odpočívat 🙂

ÚVODNÍ SEZNÁMENÍ

Na úvod tě masérka přivítá a položí ti několik otázek na seznámení. Popíše ti, co tě čeká. Nabídne ti nabití šperku nebo jiného předmětu u obrázku bohyně vztahující se k masáži. Můžeš si ho k němu během masáže odložit. 

ENERGETICKÉ ODBLOKOVÁNÍ

Každé setkání s masérkou Ženských masáží Mohendžodáro začíná Energetickým odblokováním. Je to forma ošetření, kterou provede masérka nejprve sobě a pak i tobě. Tato technika napomáhá vzájemnému naladění. Také ti pomůže se snadněji uvolnit a užít si masáž. Během energetického odblokování budeš sedět a můžeš zůstat oblečená. Sleduj, zda v tobě ošetření vyvolá nějakou změnu.

KRÁTKÁ RELAXACE MOHENDŽODÁRO

Po Energetickém odblokování by měla následovat Krátká relaxace Mohendžodáro. Masérka vybere tu nejvhodnější a bude ji dělat s tebou. Nejprve ti vysvětlí postup. Relaxace se dělá vsedě. Hraje k ní speciální relaxační hudba, která napomůže uvolnění těla i mysli. Relaxace je významnou přípravou na masáž, neměla by chybět. 

Poslouchej hudbu, nech se unášet jejími tóny a odpočívej

OŠETŘENÍ MASÁŽÍ MOHENDŽODÁRO

Na základě své intuice, vzájemného naladění relaxací a rozhovoru s tebou masérka vybere nejvhodnější masáž. 

Adeptka Deví ti může udělat jednu z Harmonizačních masáží Mohendžodáro. Mezi ně patří masáže Radharání, Párvatí a Lakšmí.

Radharání

Radharání je zaměřena na ošetření rukou a hlavy. Slouží především k psychickému uvolnění.

Párvatí

Párvatí ošetřuje krk a záda. Významně uvolňuje tělo od nashromážděných stresů, které se rády ukládají jako napětí ve svalech. Také povzbuzuje lásku ženy sama k sobě a prožívání krásných věcí v životě. Pomáhá ledvinám a léčí strachy a úzkosti.

Lakšmí

Lakšmí je zaměřena na ošetření nohou a prsou. Slouží k omlazování a zkrášlování. Povzbuzuje imunitu, je dobrou prevencí vážných chorob, zejména se doporučuje jako prevence proti rakovině prsou a ženských pohlavních orgánů. Masáž prsou také léčí dětství a mateřství. Harmonizuje hormonální systém a probouzí ženský pocit štěstí. Mezi ženami je velmi oblíbená a vyžadovaná.  

Masáže Mohendžodáro dělají ženu ženou

DOPROŽITÍ A SDÍLENÍ

Po masáži tě Deví přikryje dekou a nechá tě chvilku odpočívat. Tato část je velmi důležitá.  Nedělej si starost, že bys mohla usnout. Deví tě po chvilce jemně probudí. 

Odpočívej a nech pomalu doznít účinky masáže

Ošetření je zakončeno sdílením. Masérka ti nabídne nápoj a zeptá se tě na tvé pocity. Řekni jí, jak se cítíš. Neboj se s ní sdílet jakékoliv své pocity. Bude ti naslouchat. Zeptej se jí, pokud chceš něco vědět. 

Na závěr se spolu domluvte na dalším setkání. Dej zažité masáži příležitost, aby pronikla do hloubky. Doporučujeme její opakování třikrát až sedmkrát. Tělo se postupně uvolňuje a více a více přijímá. Podruhé, potřetí, popáté si masáž užiješ úplně jinak. Vyzkoušej to. 

Využij příležitosti a zjisti, co přináší dlouhodobost a hloubka

KRÁSNÁ HUDBA

Ženské masáže Mohendžodáro mají svou speciální hudbu, vytvořenou přímo pro jejich ošetření. Hudba napomáhá uvolnění a harmonizaci, zvyšuje účinek masáže. CD s hudbou si můžeš po masáži u své masérky zakoupit. Můžeš si ho doma pouštět jako relaxační hudbu, tělo si vždy připomene prožitky, které mu vyvolala daná masáž. Hudbu můžeš využít také k tanci nebo jinému kreativnímu vyjádření. 

PŘEJEME TI KRÁSNÝ A HLUBOKÝ ZÁŽITEK