DEVÍ

Daniela Deví Krynková

Náchod, Hradec Králové

O MNĚ

Setkání s posvátným rituálem Mohendžodáro zásadně ovlivnilo můj život
Vystudovala jsem tělesnou kulturu a sport na Univerzitě Palackého v Olomouci a jsem absolventka výcviku tantrajógy pro ženy – Mohendžodáro u MUDr. Moniky Sičové. Jsem akreditovanou cvičitelkou I. stupně Mohendžodáro jóga pro ženy. V letech 2000-2002 jsem vystudovala Institut aromaterapie (jehož zřizovatelem a odborným garantem je Asociace českých aromaterapeutů) a můžu užívat titul – profesionální aromaterapeut. Tato škola zásadním způsobem změnila můj pohled na péči o člověka, jak v tělesné, tak v psychické oblasti. Mám svoji vlastní zavedenou aromaterapeutickou praxi a stále se vzdělávám a studuji na seminářích předních světových aromaterapeutů a seminářích zaměřených na péči o tělo a krásu duše. 

Stejně zásadním způsobem mě před 8 lety ovlivnilo i setkání s posvátným rituálem Mohendžodáro, jehož jsem se stala lektorkou.

Mohendžodáro považuji za dar, který mi přináší vnitřní vyrovnanost, klid a plynutí ve víru života.

Aromaterapii zase děkuji za poznání jemného působení přírody na člověka, účinné metody harmonizace organizmu a za pohlazení lidské duše, které vůně a doteky přinášejí.

Přirozeným vyústěním mých zkušeností je, že jsem se stala certifikovanou masérkou Ženských masáží Mohendžodáro, které spojují úžasnou sílu doteku s harmonizací ženské duše.

Mohendžodáro a ženská cesta pro mě představuje především umění spojení se se svým prazákladem a nalezení síly ke zkoumání nových cest a možností, které mi život nabízí. Je to úžasná cesta plná překvapení, která mi stále odhaluje nové perspektivy, otevírá a posiluje mé ženské vnímání.

Stále procházím úžasným seberozvíjejícím procesem, stále se zdokonaluji a studuji tak, aby semináře a harmonizační terapie věnované ženám, měly dopad a zasáhly každou ženu v hlubokých vrstvách její osobnosti.

Jen tak se může nastartovat změna. Změna v myšlení, chování, projevu v její kráse.

S touto cestou bych ráda seznámila i tebe.

Mohendžodáro a ženská cesta představuje především umění spojení se se svým prazákladem a nalezení síly ke zkoumání nových cest a možností, které život nabízí.
Je to úžasná cesta plná překvapení.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.