DEVÍ

Zdeňka Novotná

Brno

O MNĚ

Dětství, dospívání.. pak dlouho nic a život. Práce, každodennost, stereotyp, zabřednutí.

Kam? Do jakýchsi kolejí. A pak je člověk v tom koloběhu a nevzpomene si, kdy vlastně naposledy svobodně spontánně běhal někde po louce, koupal se a užíval si mládí s přáteli.

To vše mi brala má bývalá práce. Věnovala jsem jí příliš mnoho času. Dlouhou dobu jsem v sobě cítila touhu něco změnit. Dlouho jsem nemusela čekat. Při jednom extrémním koníčku jsem narazila na holku podobně smýšlející, asi tak o 10 let starší.

Velmi jsem ji obdivovala a moc si přála být její kamarádkou hlavně proto, abych se od ní něco naučila :). Měla jsem štěstí a tak jsme spolu trávily nějaký čas výlety a lezením do výšek. Vzájemně nás to obohatilo.

Když mi jednou řekla o Mohendžodáru, věděla jsem, že to je to pravé i když jsem v tu chvíli neměla ani ponětí, cože to vlastně je.

 

Na škole Mohendžodáro jsem potkala mnoho žen. Zažily jsme společná sdílení v kruhu. Zjistila jsem, že nejsem sama, koho něco může vnitřně trápit. Najednou jsem měla možnost se otevřít a mluvit o těchto niterných věcem s důvěrou i s někým dalším.

My ženy máme mnoho společného.

Můžeme si navzájem pomoci sdílením zkušeností a rad. Faktem je, že meditace, cvičení a tanec Mohendžodáro mají tu moc posunout vědomí ženě a otevřít tak další témata. Postupně se v této spirále žena dovídá mnoho o svém životě, o své yoni, o fungování ženského těla, o tom, jaký DAR nám byl dán.

Taky jsem se začala mít ráda♥. Za to nejvíc vděčím právě technikám Mohendžodára.

Pochybnosti o sobě patří k životu, častokrát nás o nich někdo utvrzuje. Ale bez toho by nebylo možné růst. Takže pochybovat o sobě je taky v pořádku.  Když projevím svůj strach, nebo pochybnost, dávám tak najevo svoji slabost. A v tom je síla.

Přestala jsem se tolik potlačovat a dělat něco nějak jen proto, aby se to někomu líbilo. Dále s tím mohu pracovat.

Aby toto bylo pochopeno, je třeba ujít dlouhou cestu. Já jsem na té své už 8 let.

Prošla jsem 5 ročníků Mohendžodára a další nadstavbové kurzy. V roce 2016 jsem se stala cvičitelkou a v roce 2018 certifikovanou masérkou Devi. Nově jsem také mentorkou ženských meditací Mohendžodáro.

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Masáže miluji.

Dávají mi pocit naplnění. Cítím vděčnost, že mohu ženu opečovat, rozmazlit, poskytnout jí uvolnění a hlubokou relaxaci. Vše společně s kvalitní hudbou utváří příjemný celek.

První masáž nové ženy je určitě poznávací. Zjišťuji, jaký práh citlivosti žena má, jaká je její konstituce, jak reaguje, co je jí příjemné, co méně, na co se zaměřit.

Toto se odvíjí od místa, kde žije, jaký typ práce vykonává, zda je v domácnosti, žije ve městě, nebo na vesnici. Důležitý je také záměr, s čím ta žena přišla, co potřebuje. Může to být potřeba relaxovat, ale může to být i potřeba něco tvořit, rozvíjet se…

Na masáž se připravuji předem,
naladěním prostoru, očistou,
naladěním sama na sebe.

 

Pokládám přípravu za velmi důležitou.
Jsem tu pro ten daný okamžik. ♥

U masáží Mohendžodáro je zajímavý proces hlubokého propojení mezi ošetřující a ošetřovanou ženou. To znamená, že masáž působí na nás obě. Může spustit různá témata u mě i u ošetřované. Nabízí se tím prostor pro další práci a sdílení. Mně osobně se například otevírá tvořivost. Maluji, vyrábím šperky, upravuji fotky, tvořím svůj život a prostředí kolem.

Jaký nový prostor by se mohl otevřít vám?

Být sama sebou, to je to, co mi Mohendžodáro zase vrátilo zpátky.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.