ADEPTKA DEVÍ

Petra Dvořáková

Pohořelice

O MNĚ

Vždy jsem toužila být šťastná a spokojená a tak jsem dělala to nejlepší, co mě svět kolem naučil. Po mnoha letech snažení jsem konečně měla všechno, po čem dnešní moderní žena může toužit. Muže, který ji miluje a splní všechna její přání. Prestižní práci s budoucností velmi perspektivní, pokud se člověk rozhodne pro kariéru. Přátele, se kterými je veselo a kteří mají podobné zájmy a záliby, takže je možné s nimi mnohé zážitky sdílet.

Přestože jsem měla všechno, často jsem se uvnitř cítila prázdná.

Moje touha neustálého vývoje sebe sama mě přivedla k různým poučným knihám, které se staly prvními krůčky do nitra.

Pomalu jsem začala hledat v sobě.

Zjistila jsem, že mi vyhovuje metoda meditativního psaní a tak jsem začala psát. 

Nebylo to snadné, mnoho věcí jsem si musela vyřešit, abych se posunula dál. Zároveň jsem však byla sama zvědavá, jak můj vlastní příběh pokračuje a to mi velmi pomáhalo. A pak, když jsem byla připravena, mi do cesty přišlo Mohendžodáro. Věděla jsem, že to musím zkusit.     

Nebylo jednoduché, pohlédnout pravdě do očí...

Byla jsem překvapená, jak málo toho o ženství vím a jak je mé ženství hluboce skryté. Důvěřovala jsem své intuici a prostě jsem jen proplouvala kurzy Mohendžodáro. Nasávala jsem informace, tančila jako nikdy předtím a začala se otevírat své ženskosti.

Došlo mi, jak moc ženství je společností utlačované. Jak se moderní žena stále jen snaží být dokonalou, přitom však sama sebe uzamyká do klece. Neúplná pak hledá náhražky všude možně. Náplasti na hluboké rány, které si sama způsobila. Zraněná podléhá pastem života a je unavená, nešťastná a přitom nechápe, jak se to jen mohlo stát. Obviňuje lidi kolem sebe. Bylo mi smutno.  Řekla jsem si, že se s tím musí něco udělat.

Ženy si přeci zaslouží pocítit,
jaké jsou uvnitř úžasné bohyně
a obnovit svou vnitřní sílu.   

O ŽENSKÝCH MASÁŽÍCH MOHENDŽODÁRO

Po absolvování kurzů Mohendžodáro se ve mně probudil silný vnitřní pocit pomáhat ženám navrátit se samy k sobě a svým základním potřebám. Proto jsem absolvovala kurz Mohendžodáro masáží, tedy masáží zaměřených přímo na ženu.

Masáže Mohendžodáro
jsou velmi silný nástroj,
který umožňuje ženám prožívat
radostnější život.

Jednotlivé masáže jsou zaměřené na různé části těla, kromě celostní masáže Deví. Masáže jsou žensky jemné a extrémně účinné. Byla jsem z nich nadšená jednak jako masérka a jednak jako žena, která si všechny prožila na vlastní kůži.

Nejvíce na mne zapůsobila masáž Párvatí, která slouží k uvolnění stresů, povzbuzení lásky k sobě a léčí strachy. Po masáži jsem se cítila neuvěřitelně uvolněná a báječně propojena sama se sebou. Jednoduše jsem zářila štěstím.

Jsem vděčná, že mohu ostatním ženám zprostředkovat tyto krásné a jedinečné zážitky z jemných a přitom velmi účinných masáží. Baví mne podporovat ženy v prožívání šťastnějšího života a těším se na každé setkání.       

Ženy mají tvořit, tančit a smát se.

MÁŠ CHUŤ NĚCO PRO SEBE UDĚLAT?

OBJEDNEJ SE KE MNĚ NA MASÁŽ

Pokud máš zájem o ošetření u mě, vyplň, prosím, nezávazný formulář
a obratem ti na tvůj email přijde můj kontakt a více informací.

Pokud by tomu tak nebylo, napiš na info@sugama.cz.

TĚŠÍM SE NA TEBE!

NAŠE HÝČKÁNÍ MŮŽE ZAČÍT HNED TEĎ!

Přihlas se na on-line Relaxační terapie Mohendžodáro, které jsou pro tebe zdarma.

V pěti on-line setkáních (emailech) ti odhalíme některá tajemství masáží Mohendžodáro. Seznámíš se s jednotlivými procedurami, které Deví nabízejí, zjistíš, co která procedura přináší a jak ti může pomoci.

Při každém setkání ti nabídneme jednu krátkou Relaxační terapii s celým postupem i hudbou. Stačí si jen přečíst návod, pustit hudbu a už můžeš relaxovat v pohodlí svého domova.

PŘIHLAS SE NA ON-LINE RELAXAČNÍ TERAPIE ZDARMA

Poznej tajemné procedury Mohendžodáro
a vyzkoušej si doma Krátké relaxace

Ihned po vyplnění formuláře obdržíš první email, další pak přijdou každý 5. den.
Pokud by ti žádný email nepřišel, napiš nám, prosím, na info@sugama.cz.